Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

Tako bo potekal sončni mrk, ki je marsikoga prestrašil do kosti Odkrito.si

8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

2 13.10.2017 17:40:55

NORO! Razkrili rezultat in potek zaprte prijateljske tekem SLOVENIJA - HRVAŠKA tik pred Eurobasketom. ŠOKANTNE vzporednice s FINALOM

fiba
Pogosto tekme v pripravljalnem obdobju potekajo za zaprtimi vrati, toda ali ste vedeli, kako zelo so bila ta vrata zaprta ob tretji pripravljalni tekmi med Slovenijo in Hrvaško tik pred odhodom na evropsko prvenstvo? In kako je ta tretja tekma nakazala smernice za zaključni del turnirja?

Zgodba s Finske in Turčije je že zapisana, z zlatimi črkami. Vse do sedaj pa se ni vedelo, kakšen je bil izid tiste famozne tretje pripravljalne tekme proti Hrvatom, ki sta ju obe reprezentanci hermetično zaprli tako za javnost kot za sedmo silo.

doncic randolph bobo
Bobo

In rezultat? 88:72 v korist slovenske reprezentance. Lepa zmaga, toda tekma je imela šokantne posledice za slovensko izbrano vrsto v Turčiji. Morda se spominjate, kako je moralo moštvo Igorja Kokoškova zadnjih nekaj minut finala proti Srbiji odigrati brez poškodovanega Luke Dončića ter s kapetanom Dragićem na klopi.

Tudi Hrvati niso igrali z vsemi najboljšimi, saj Šarić in Tomas nista stopila na parket.

No, situacija je bila na tej tekmi v povsem drugačnih razmerah zelo podobna. Dončić namreč sploh ni bil poslan na parket, Goran Dragić pa je odigral le osem minut srečanja. Je morda zato Igor Kokoškov imel več zaupanja v Alekseja Nikolića ob koncu tekme, ker je videl, da lahko Slovenija funkcionira tudi brez Dončića in Dragića? Ali pa je šlo zgolj za naključje. Ugibate lahko ravno tako kot mi.