Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

1 21.09.2017 08:27:10

Ljubljančani so se znesli nad Fasso

Hokejisti SŽ Olimpije so sinoči v tekmi 3. kroga alpske lige premagali Fasso s 6:1 (1:0, 3:1, 2:0).

Zadetke za ljubljansko ekipo so dosegli Miha Zajc (27. in 41.), Matic Kralj (13.), Črt Snoj (36.), Miha Pesjak (39.) in Andrej Hebar (60.).

Potem ko novinci v tekmovanju v prvih dveh tekmah niso osvojili niti točke, pa tudi ne zadeli, so se proti Fassi strelsko precej bolj izkazali in na koncu s prepričljivo zmago dosegli prve točke v sezoni.

Prvi gol za SŽ Olimpijo je v novem tekmovanju dosegel Matic Kralj, temelje za zmago pa so zeleno-beli postavili ob koncu druge in v začetku tretje tretjine, ko so zadeli trikrat v petih minutah.

V zadnji tretjini so Ljubljančani popravili še igro z igralcem več, oba zadnja zadetka sta padla ob "power playu", vratar Robert Kristan pa je prejel en zadetek, s katerim so sicer gostje izenačili na 1:1 v 24. minuti.

V naslednjem krogu bodo Ljubljančani gostovali pri Val Gardeni, tekma bo v soboto.

Značke: hokej, ahl, olimpija