femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 26.11.2017 08:35:23

Kralji tudi z golom Kopitarja po kazenskih strelih do zmage

Hokejisti Los Angelesa so davi v ligi NHL vknjižili novo zmago in po kazenskih strelih ugnali Anaheim z 2:1. Iz kazenskega strela je zadel tudi slovenski reprezentant Anže Kopitar.

V Los Angelesu je v kalifornijskem derbiju dolgo kazalo na zmago Anaheima. Gostje so povedli v 11. minuti z golom Nicka Ritchieja in dobro branili svoj gol vse do minute in pol pred koncem rednega dela, ko je izenačil Dustin Brown in Los Angelesu zagotovil vsaj točko.

Ker tudi dodatnih pet minut igralnega časa ni prineslo spremembe, sta ekipi zmagovalca odločili z izvajanjem kazenskih strelov. Vnovič so bolje začeli gostje, saj je v prvi seriji zadel Corey Perry. V tretji seriji je izenačil Kopitar in ekipi poslav v dodatno serijo. V četrti je tekmo nato v korist Los Angelesa odločil Trevor Lewis in gostiteljem priboril še drugo točko.

"Videli ste, da smo bili na robu poraza in izid smo poravnali zelo pozno. Prav zato je vedno prijetno, če pred domačii igralci uspe obrniti izid in potek srečanja," je bil zmage vesel Lewis. Podaljšek in loterijo v kazenskih strelih pa je najlepše opisal branilec Anaheima Kevin Bieksa: "Seveda smo si želeli zmago in če si uspešen v podaljšku ali pri kazenskih strelih, se počutiš milijon dolarjev, če zgubiš, imaš občutek ničle."

Po dveh zaporednih nastopih bodo hokejisti Los Angelesa, trenutno so peti na zahodu, naslednja dva večera počivali, nato pa jih čaka gostovanje v Detroitu.

Tampa Bay je ponoči izgubila vodilni položaj v ligi. Tampo so s 5:2 premagali aktualni prvaki Pittsburgh Penguins. Ključni igralec v Pittsburghu je bil 30-letni kanadski zvezdnik Sydney Crosby, ki je v vrhunski predstavi dosegel tudi dva gola. Točko več ima zdaj St. Louis, ki je na krilih Jadena Schwartza, tudi ta je dosegel dva gola, doma ugnal Minnesoto s 6:3.

Večer pa je bil tudi v znamenju ruskega zvezdnika Alekseja Ovečkina, ta se je z Washingtonom veselil zmage nad Torontom s 4:3, Ovečkin pa je dosegel kar tri gole in bil ključni igralec za tretjo zaporedno zmago svoje ekipe.