Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 18.11.2017 22:28:45

Jeseničani v gosteh izgubili z moštvom Iva Jana

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige na gostovanju pri Vipitenu izgubili z 2:3 (0:0, 2:1, 2:2).

Za Jeseničane sta zadela Gašper Glavič v 34. in Žan Jezovšek v 37. minuti.

Jeseniški hokejisti so na drugem gostovanju na Južnem Tirolskem po reprezentančni prekinitvi morali priznati premoč tekmecem. Potem ko so sredi tedna brez težav s 4:0 slavili pri moštvu z dna lestvice pri Egnei so imeli tokrat več dela z ekipo, ki jim dela družbo na vrhu: po dveh tretjinah so imeli proti Vipitenu, ki ga kot trener vodi Ivo Jan, še v rokah vodstvo, a ga niso zadržali do konca.

Potem ko so gostje po golu Jezovška povedli v 37. minuti, je za izenačenje pri domačih poskrbel slovenski hokejist Jure Sotlar. Piko na i pa je nato v 52. minuti s svojim drugim zadetkom na tekmi postavil Gyffen Nyren.

Naslednja tekma Jeseničane čaka v sredo, ko bodo gostovali v Celovcu pri zadnjeuvrščeni ekipi KAC II.

Še pred tem pa jih v ponedeljek zvečer čaka boj v državnem prvenstvu, v Podmežaklo pa prihaja Triglav.

Značke: hokej, sta