Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 07.10.2017 22:25:41

1. DOL za ženske: Branilke naslova izgubile niz, Aliansa boljša od Koprčank

Odbojkarice Alianse so v prvem krogu 1. DOL za ženske doma premagale Luko Koper s 3:0 (20, 15, 19).

Kema Puconci - Luka Koper 3:0 (17, 22, 21)

Odbojkarice Keme Puconcev so v 1. krogu 1. DOL za ženske doma premagale Luko Koper s 3:0 (17, 22, 21).

Zelena dvorana, sodnika: Tovornik, Suljkanović (oba Maribor).
Kema Puconci: Kovač Sarčević, Svetanič, Kuhar, Vinkovič, Ajnihar, Škraban, Horvat, D. Oletič, M. Oletič, Pintarič, Šadl, Kovač, Mikl, Gjergjek.
Luka Koper: Gržinič, Isanović, Raič, Radešić, Đukič, Nedoh, Dodič, Kocet, Kušar, Lucas, Kaker, Jović, Haupt, Pešić.

Odbojkarice Keme so se sprehodile do prve zmage v prvenstvu. Koprčanke, okrepljene s povratnico v ekipo Jeleno Pešić in z novim trenerjem Sebastjanom Mavričem, nekdanjim pomočnikom Zorana Jerončiča, ki je klub zapustil po lanski sezoni, niso imele realnih možnosti. Na začetku so vodile s 5:1, toda v nadaljevanju so domače prevzele pobudo in zanesljivo zmagale.

V naslednjem krogu bo Kema gostovala pri Zgornji Gorenjski, Luka Koper pa bo na domačem igrišču pričakal GEN-I Volley.

GEN-I Volley - Ankaran Hrvatini 3:1 (16, 8, -20, 20)

Odbojkarice GEN-I Volleyja so v 1. krogu 1. DOL za ženske doma premagale Ankaran-Hrvatine s 3:1 (16, 8, -20, 20).

Mestna dvorana Nova Gorica, sodnika: Jovanović (Komenda), Perčič (Kamnik).
GEN-I Volley: Ferlic 6, Zbičajnik, P. Marušič 6, Uršič, Bavdaž 9, Kolbl 11, Đukić 3, V. Grbac 18, Š. Marušič 1, Simčič, Spačal 3, Gubaš.
Ankaran Hrvatini: Krsti 6, Apollonio 1, Pangerc, Angelini 4, Medved, Kolar, Pavić 11, Cerovac 4, Ražman, Trobec 13, Lucas 6, Barut.

Po prvih dveh nizih je bilo videti, da bodo Novogoričanke povsem nadigrale novinke v ligi. Z agresivno in zbrano igro so jim v prvem nizu dopustile 16, v drugem pa le osem točk, toda v tretjem se je stvar nekoliko zapletla. Domači trener Alen Bektašević je opravil nekaj menjav, kar pa se ni izkazalo za najboljšo odločitev, saj so z menjavo ritma igre gostje pridobile na samozavesti in s pridom izkoriščale vsako priložnost, ki se jim je ponudila na terenu. Vse do konca niza je ekipa iz Ankarana imela pobudo in na koncu slavila z rezultatom 25:20.

V četrtem nizu je domači strateg vrnil postavo iz prvega in drugega niza, a to ni zaustavilo Ankarančank, ki so še naprej igrale dobro, Novogoričanke pa so le s težavo zaustavljale njihove napade. Večjo prednost so si domače odbojkarice priigrale šele v drugi polovici niza in na koncu zmagale s 25:20.

Ekipa GEN-I Volley bo v naslednjem krogu gostovala pri ekipi Luke Koper, ekipa Ankarana-Hrvatinov pa bo gostila Calcit Volleyball.

Aliansa - Luka Koper 3:0 (20, 15, 19)

Dvorana OŠ Šempeter, sodnika: Milojevič (Ljubljana), Atanasov (Kranj).
Aliansa Šempeter: Rituper, Škerl Rifelj, Božič 3, Vodlan, Praunseis 2, Podbregar, Forštnarič 15, Lekše 21, Vrhovnik 5, Žnidar, Mazej, Lakovšek 8, Plesec.
Zgornja Gorenjska: Langus, Tanasković, Lužovec 7, Burja 1, Friškovec, Rozman, Zorman 8, Jerala Kegljevič 9, Kregar 8, Ramič 4, Humerca.

Odbojkarice Alianse so se sprehodile do prve zmage v prvenstvu, Šempetranke, katerih igro je po dolgem času spet vodila nekdanja reprezentančna podajalka Mojca Božič, so imele nekaj nihanj v igri, ki pa niso bila usodna, v vseh treh nizih so prišle do gladke zmage.

V prvem nizu so po servisih Božičeve domače povedle s 6:1, nato vodile tudi z 18:11, v končnici pa dovolile tekmicam, da so se nekoliko približale, a njihovega vodstva z 1:0 niso ogrozile. V drugem in tretjem nizu je bilo obratno, na začetku je bilo izenačeno, nato pa so domače dodale plin in prišle do zanesljive zmage.

V naslednjem krogu bo Aliansa gostila Novo KBM Branik, Luka Koper pa bo na domačem igrišču pričakal GEN-I Volley.

Formula Formis - Nova KBM Branik 1:3 (-30, -11, 25, -22)

Odbojkarice Nove KBM Branika so v prvem krogu 1. DOL za moške v Hočah premagale Formulo Formis s 3:1 (30, 11, -25, 22).

Športna dvorana Hoče, sodnika: Miklošič, Oman (oba Maribor).
Formula Formis: Pehnec 4, Sešel, Ertl, Vrbanc 12, Tupikina 11, Bavdaž 12, Pajnik, Bukovec, Zdovc Sporer 1, Kotnik 9, Pravdič, Eržen 13.
Nova KBM Branik: Mlakar 31, Pučnik, Košenina, Kaučič 10, Sužnik, Bračko, Vovk 11, Najdič 1, Milosavljević, Sobočan 10, Jerala 1, Pintar 15, Blagne, Koskelo Kranjc.

Branilke naslova so v Hočah sicer prišle do zmage, a so se morale za njo kar nekoliko nepričakovano močno potruditi. Novi trener Samo Miklavc očitno še ni stoodstotno pripravil ekipe, ki so ji dolgo časa manjkale številne reprezentantke, po drugi strani pa so tudi Rogožanke dokazale, da so solidna ekipa. Ta je proti Mariborčankam vedno tudi izredno motivirana, saj so v njej igralke, ki so že nosile dres Nove KBM Branika.

Že prvi niz je dokazal, da se varovanke Matevža Kamnika, ki se je tako kot Miklavc z moške odbojke preselil v žensko, ne bodo kar predale. Imele so svoje priložnosti, a jih niso izkoristile, bankirke so niz dobile z 32:30. Po drugem nizu, v katerem so gostiteljice osvojile vsega 11 točk, je kazalo, da je njihov odpor končan, vendar se prebudile, zbrale in celo dobile tudi tretji niz. V četrtem so tudi že visoko vodile, toda pri izidu 19:14 se jim je ustavilo, Iza Mlakar, ki je na koncu zbrala kar 31 točk, in kolegice so uvidele, da je vrag odnesel šalo, stopile na plin in uprizorile preobrat.

V naslednjem krogu bo Nova KBM Branik gostovale pri Aliansi, Formis pa pri Ljubljani.