Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
nu
nu
08. 02. 2015 · 11:48
09. 08. 2017 · 09:56

Prišel, debitiral, zadel

vszi
Deli članek

Denis Kramar je doživel grenko-sladko izkušnjo na svojem debiju v Avstraliji.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Pred dnevi je marsikoga presenetila novica o selitvi Denisa Kramarja v Avstralijo. Marsikdo je še toliko bolj zastrigel z ušesi, ker je Prlek podpisal kar za vodilni klub elitne A-league. "Toda ali bo sploh kaj igral?" so se spraševali nejeverni Tomaži. In hitro dobili odgovor. Triindvajsetletni branilec je bil nemudoma poslan v ogenj, na debiju v dresu kluba Perth Glory pa se je več kot izkazal. No, že res, da se je s soigralci moral podpisati pod poraz, Sydney FC je v gosteh slavil s 3:1. Toda Kramar je bil tisti, ki je zabil edini gol za svoj klub. Skratka, prišel je, debitiral in meril v polno. Ni slabo, kaj ne?



Kramar, nekdanji nogometaš velenjskega Rudarja, Šmartna, Mure, Widzewa, Enosis Neona in Getafeja, je obračun sicer začel na klopi za rezerve, trener Kenny Lowe pa ga je v igro poslal na začetku drugega polčasa. Kramar se je v statistiko vpisal tudi z rumenim kartonom, tega je prejel v 68. minuti. Dodajmo, da so gledalci sicer videli kar tri rdeče kartone; domači so dobili enega, gosti dva. A je Sydney kljub temu slavil.