Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
nu
nu
31. 07. 2023 · 11:01
11:49

Polom Mure še kar odmeva! Navijači besni, tako pa so se odzvali črno-beli: Dragi navijači, za ...

Luka Vovk
Deli članek

Po polomu v Celju so se oglasili iz Mure.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Visok poraz Mure v Celju še kako boli, naravnost ogorčeni pa so njeni navijači, ki se jim polom na stadionu Z'dežele zdi naravnost katastrofalen. Nekaj deset navijačev, ki je tekmo videlo v živo v Celju, je bilo močno razočaranih, še precej več je takšnih doma. No, črno-beli so se dan po polomu oglasili prek facebooka, svojim privržencem pa spisali naslednje opravičilo:

"Navijači, oprostite!
Dragi navijači, za včerajšnjo predstavo ni opravičila. Najprej smo razočarali sebe, kar je huje, pa še vas, vse pristaše naše Mure. Pred nami je veliko dela, biti moramo ponižni in delovni, da se vrnemo tja, kamor naša in vaša Mura spada.
Fala vam za podporo, ki jo zdaj potrebujemo bolj kot kadarkoli!"