Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
nu
nu
10. 03. 2020 · 12:55
18:27

Ufff, kakšno razkritje! Športni direktor prvoligaša OGORČEN: Povem vam, kaj nam je ves čas počel sodnik!

Jurij Kodrun
Deli članek

Športni direktor Triglava Siniša je po tekmi s Celjem in porazom z 0:5 vnovič opozoril na stvar, ki ga je močno zmotila.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Že v preteklosti se je nekajkrat zgodilo, da so imeli v orlovem gnezdu pripombe na sodnike. Mogoče boste presenečeni, a ne gre za morebitne napake pri sojenju, temveč nekaj povsem drugega. "Razjezila me je aroganca sodnikov, sploh četrtega sodnika, saj je ves čas žalil in se norčeval. Da ne bi narobe razumeli, to ne pomeni, da smo izgubili zaradi tega, ampak to preprosto moram povedati. Če sodniki mislijo, da bodo v Kranju lahko počeli, kar se jim zahoče, so se močno ušteli. Na to lahko pozabijo! Nihče se več ne bo norčeval iz nas," so besede kar bruhale iz Siniše Brkića.

Ob tem pa lahko dodamo, da je vlogo četrtega sodnika opravljal Vrhničan Asmir Sagrković.