Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
nu
nu
08. 12. 2020 · 12:34
14:01

Grozijo S STAVKO, v španskem prvoligašu veliko OGORČENJE: Sendvič je sodu izbil dno ...

Deli članek

Ali je to obrok, ki si ga zaslužijo profesionalni športniki in športnice?

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Igralke španskega prvoligaša Raya so ogorčene. Že nekaj časa se pritožujejo nad slabimi razmerami v klubu, zdaj pa je vse skupaj prišlo celo tako daleč, da so zagrozile s stavko. Če vodilni možje ne bodo pokazali interesa, potem jutri ne bodo odpotovale na tekmo v San Sebastian, kjer bi se morale pomeriti s Sociedadom.

Plače zamujajo, denarja ne dobijo niti za potne stroške, sodu pa je izbila dno večerja po zadnji tekmi v španski ženski ligi. Dobile so dva kosa kruha z nekaj rezinami puranje šunke in dve jabolki. Zgrožene so predvsem zaradi dejstva, ker to ni hrana, ki bi jo morale dobiti profesionalne športnice in nogometašice, ki se borijo med špansko žensko elito.



Vzdušje v klubu je temu primerno, na dosedanjih šestih tekmah so zabeležile pet porazov in eno zmago, pravi čudež bo, če se jim bo po koncu sezone uspelo obdržati med elito.