Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
STA
STA
08. 11. 2017 · 12:45

Eric Bledsoe odšel v Milwaukee

Deli članek

Ameriški košarkar Eric Bledsoe, ki je od 21. oktobra "na hladnem" pri Phoenixu, je vendarle našel nove delodajalce. Organizator igre, ki je v minuli sezoni v povprečju dosegal 21,6 točke, 6,3 podaje in 4,6 skoka na tekmo, bo kariero nadaljeval pri Milwaukeeju, v nasprotno smer pa je odšel center Greg Monroe.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Phoenix si je na račun Bledsoeja izboril tudi Milwaukeejevo prvo in drugo izbiro na naslednjem naboru lige NBA. Bledsoe, ki je pred odhodom v Arizono igral za Los Angeles Clippers, za Phoenix ni igral zaradi kritiziranja vodstva kluba in izražene lastne želje po odhodu na družabnem omrežju po uvodnih treh porazih v tej sezoni.

Bledsoe bo uvodno tekmo za nove delodajalce bržkone odigral v noči na soboto, ko bo Milwaukee gostoval v San Antoniu.