Ekipa
Ekipa
© 2026 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
STA
STA
08. 04. 2015 · 15:20
09. 08. 2017 · 09:56
Deli članek:

Nogometaši Olimpije na modni brvi

Nikola Miljković

Nogometaši edinega ljubljanskega nogometnega prvoligaša se bodo prihodnjo sredo v okviru tedna mode preizkusili v manekenski vlogi.

Če želite ostati v središču športnega dogajanja, naj bo Ekipa vaš prednostni vir na Googlu.

Google logo
Ekipa logo

Nastavi

Nogometne drese, majice, ščitnike, čevlje, nogavice bodo zamenjali za sodobna in trendovska oblačila ter predstavili novo kolekcijo oblačil za nogometaše, navijače in simpatizerje NK Olimpija. 

Nogometaši so z veseljem sprejeli povabilo in se pridružili družbeno odgovornemu projektu, katerega plod je blagovna znamka oblačil Kick by Olimpija.

Projekta ne bi bilo brez donacije finančne skupine Hypo Alpe-Adria-Bank, ki je študentom Oddelka za tekstilstvo Naravoslovno-tehnične fakultete v Ljubljani omogočila realizirati njihova modna snovanja v sklopu naloge, oblikovati enotna tako imenovana casual oziroma oblačila za prosti čas za nogometaše, navijače in simpatizerje Olimpije.

Blagovno znamko Kick by Olimpija bodo predstavili prihodnjo sredo, 15. aprila, v sklopu Tedna mode 2015, ob 19. uri na Kongresnem trgu v Ljubljani.

Izbrana oblačila bodo v vlogi manekenov predstavili nogometaši Olimpije, ki bodo oblačila, ki jih bodo v prihodnje tudi sami nosili na vseh uradnih klubskih dogodkih, predstavili s sprehodom po modni brvi. Oblačila bodo naprodaj tudi vsem navijačem, privržencem kluba kot tudi drugim.