Spomini na Šerbi: "Na oder smo jo pripeljali kar ...

Challe Salle: Mami rad povem, da je imela vedno ...

Nedelja - 17.02.2019 (6 objavljenih novic)

VRNIL se je! Po ZGOLJ enem letu spet v slovenski prvi ligi!

17.02.2019 08:15:28

Prestopni rok v slovenski prvi ligi se je sicer končal 15. februarja, toda še nekaj časa so dovoljeni prestopi igralcev brez pogodb.

Nova slovenska kolajna bi bila VELIKO PRESENEČENJE! Toda Štefan Hadalin bo sproščeno startal kot ...

17.02.2019 08:08:41

V Areju je na voljo še zadnji komplet kolajn. Svetovno prvenstvo v alpskem smučanju, jubilejno 45., se bo končalo danes z moškim slalomom, na katerem bodo nastopili trije Slovenci.

Kopitarjevi spet klonili, končnica se izmika

17.02.2019 08:06:23

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma izgubila poroti Boston Bruins z 2:4, slovenski zvezdnik Anže Kopitar pa je bil podajalec pri zadetku Ilije Kovaljčuka v 11. minuti druge tretjine za izenačenje na 1:1.

Eno najbolj norih tekmovanj v trojkah ... NI DOBIL STEPHEN CURRY! Zvezdnik našel svojega mojstra (video)

17.02.2019 07:45:48

Tekmovanje v trojkah je minilo v zares sijajnem vzdušju, prisotne v dvorani v Charlottu pa je osupnilo dejstvo, da se do naslova ni prebil Stephen Curry.

NEEEE, kaj si storil? SPEKTAKULARNO ZABIJANJE prek ... Shaqa?? Nori zmagovalec zasenčil preostale (video)

17.02.2019 07:22:52

Poleg tekmovanja v trojkah in spretnostnem poligonu, so na račun prišli tudi ljubitelji zabijanj, kjer je bil končni izid zelo presenetljiv.

Na to smo čakali! Luka Dončić proti Traeju Youngu V SPRETNOSTIH. Le kdo se je bolj gnal? (video)