Ekipa
sta
sta
27. 11. 2017 · 17:47
Deli članek:

Smučarski zvezdnik pomislil NA KONEC KARIERE!

Reuters

Nemški smučarski zvezdnik Felix Neureuther se je vrnil v domovino, potem ko se je poškodoval na treningu v ZDA.

Kot sam pravi, si je poškodoval križno vez v kolenu, a še vedno upa, da bi lahko bil do februarskih olimpijskih igrah nared za nastop.

"Z zdravniki se bom posvetoval, ali bom potreboval operacijo ali ne. Močno upam, da bi se pozdravil na drugačen način in nastopil na olimpijskih igrah, zato bi storil vse. A lahko rečem, da bom v Južno Korejo odpotoval le, če se bom čutil sposobnega osvojiti kolajno," je dejal zmagovalec uvodne letošnje slalomske preizkušnje v Leviju, ki pa ima najbrž nerealne upe.

Američanka Lindsey Vonn je pred igrami v Sočiju utrpela podobno poškodbo, se poskušala pravočasno vrniti, a ji ni uspelo.

"Za trenutek sem celo pomislil na konec kariere, a si hitro premislil. Verjamem, da se lahko vrnem še močnejši," je še dodal zmagovalec 13 tekem za svetovni pokal in dobitnik petih kolajn s svetovnega prvenstva, ki pa v svoji vitrini še nima olimpijskega odličja.

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se