slavko ivančič 1 Odkrito.si

Umrla po hudi bolezni, znan Primorec žaluje

miša molk3 Svet24.si

Miša Molk brez dlake na jeziku o Zali in Gašperju

The Work Petisvet.si

Psihoterapija, kakršne kamere še nikoli niso ...

zala kralj, gašper šantl, evrovizija 2019, pesem evrovizije 2019 Svet24.si

Odzivi na slovenski nastop: Pomežikni trikrat, ...

ula furlan Svet24.si

Ima Ula Furlan popravljen nos?

andrej milutinovic Njena.si

Andrej Milutinovič: 'Nikoli ne bi imel debele ...

SoulGreg Artist Njena.si

Sin slovenskega glasbenika izgubil boj z boleznijo...

STA
STA
0 19.09.2018 21:25:20

NOR večer slovenskega reprezentanta! CLASS-TELIC ali URHUNSKO, vstavite po želji (VIDEO)

Martin Metelko
Slovenski reprezentant Urh Kastelic je bil junak zagrebške zmage v Flensburgu.

Hrvati so z zmago z 31:29 šokirali nemškega prvaka in obenem v slabo voljo spravili celjske rokometaše, saj ti Zagrebčane smatrajo kot ene glavnih tekmecev v boju za uvrstitev v osmino finala, zato jim vsaka taka senzacionalna zmaga ne prinaša nič dobrega. 

Zagrebčanom pač. Da so lahko proslavili to nadvse pomembno zmago pa se lahko zahvalijo Urhu Kastelicu, ki je po zelo slabem prvem polčasu v drugem zablestel v polnem sijaju in bil z 12 obrambami junak številka ena. 

Eno od njih si oglejte spodaj. 

Izidi 2. kroga rokometne lige prvakov in lestvice.

* Skupina A:
- sobota, 22. september:
17.30 Vardar - Kristianstad
18.00 Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen
18.00 Barcelona - Veszprem
18.30 Meškov Brest - Montpellier
- lestvica:
1. Vardar 1 1 0 0 27:24 2
2. Meškov Brest 1 1 0 0 32:30 2
3. Veszprem 1 1 0 0 29:27 2
4. Rhein-Neckar Löwen 1 1 0 0 35:34 2
5. Barcelona 1 0 0 1 34:35 0
6. Vive Kielce 1 0 0 1 27:29 0
7. Kristianstad 1 0 0 1 30:32 0
8. Montpellier 1 0 0 1 24:27 0

* Skupina B:
- sreda, 19. september:
Flensburg-Handewitt - Zagreb 29:31 (16:16)
(Urh Kastelic je branil za Zagreb)
(Gregor Potočnik brez gola za Zagreb)
- nedelja, 23. september:
16.50 Skjern - Motor Zaporožje
17.00 PSG - Celje Pivovarna Laško
19.00 Pick Szeged - Nantes
- lestvica:
1. Paris Saint-Germain 1 1 0 0 35:29 2
2. Flensburg-Handewitt 2 1 0 1 63:62 2
3. Zagreb 2 1 0 1 54:53 2
4. Skjern 1 1 0 0 27:26 2
5. Pick Szeged 1 1 0 0 24:23 2
5. Celje Pivovarna Laško 1 0 0 1 26:27 0
7. Nantes 1 0 0 1 31:34 0
8. Motor Zaporožje 1 0 0 1 29:35 0

* Skupina C:
- sobota, 22. september:
15.00 Čehovski Medvedi - Sporting
18.00 Tatran Prešov - Bjerringbro-Silkeborg
- nedelja, 23. september:
17.00 Metalurg Skopje - Besiktas
- lestvica:
1. Bjerringbro-Silkeborg 1 1 0 0 39:28 2
2. Sporting 1 1 0 0 34:26 2
3. Tatran Prešov 1 1 0 0 28:22 2
4. Besiktas 1 0 0 1 22:28 0
5. Metalurg 1 0 0 1 26:34 0
6. Čehovski Medvedi 1 0 0 1 28:39 0

* Skupina D:
- četrtek, 20. september:
20.00 Wacker Thun - Cocks
- sobota, 22. september:
19.30 Ademar Leon - Dinamo Bukarešta
- nedelja, 23. september:
18.10 Elverum - Wisla Plock
- lestvica:
1. Orlen Wisla Plock 1 1 0 0 34:24 2
2. Dinamo Bukarešta 1 1 0 0 26:24 2
3. Riihimäen Cocks 1 0 1 0 19:19 1
3. Ademar Leon 1 0 1 0 19:19 1
5. Elverum 1 0 0 1 24:26 0
6. Wacker Thun 1 0 0 1 24:34 0

Članki iz rubrike