Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 25.01.2020 18:54:56

BITKA ZA BRON! Neverjetno, kaj se dogaja na Švedskem - ČISTO DRUGAČNA TEŽAVA kot v polfinalu!

Slovenija je prvi polčas tekme za tretje mesto izgubila na povsem drugačen način kot prvi polčas polfinala.

Če je bila včeraj težava obramba, saj so Španci dosegli neverjetnih 20 zadetkov, danes ta del igre deluje dovolj dobro. Ne popolno, a več kot dovolj dobro in predvsem precej boljše kot proti Špancem, Kaj bi dali, da bi proti Španiji slovenska reprezentanca prejala zgolj 12 zadetkov, kolikor jih je prejela tokrat. Če bi obramba delovala tako, Norveške danes sploh ne bi bilo, Slovenijo bi jutri čakal finale.

No, zato pa je na današnji tekmi neprimerno večja težava napad. Slovenija sicer igra bolj zagrizeno kot včeraj, a nikakor ne steče strelcem. Ti so zadeli zgolj devetkrat. Torej so dosegli več kot pol manj zadetkov, kot jih je v prvem polčasu večraj dosegla Španija. In v takem ritmu bi jih na celi tekmi 18. torej dva manj kot Španija ve enem polčasu in toliko, kolikor jih ekipe ponavadi dosegajo v enem polčasu. To velja pred nadaljevanjem ob zaostanku 9:12 nujno popraviti.

Značke: slovenija, norveška, bron