Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 17.12.2021 21:05:22

Gorenje Velenje - Slovenj Gradec 2011 34:28 (15:15)

Rokometaši velenjskega Gorenja so v 13. krogu lige NLB premagali Slovenj Gradec 2011 s 34:28 (15:15).

* Rdeča dvorana, gledalcev 500, sodnika: Teršek in Žibret.
* Gorenje: Verboten, Taletović, Haseljić 6, Tajnik 6 (1), Pajt 3 (1), Velić 1, Starc, Miklavčič 3, Drobež 1, Sokolič 5 (3), Šiško 1, Grmšek 3, Slatinek Jovičič 1, Mlivić 1 (1), Predović 1, Kavčič 2.
* Slovenj Gradec 2011: Petrič, Dobaj, Soldo, Grobelnik 2, Cvetko 3, Banfro 2, Jezernik 1, Levc 10 (2), Šol 1, Lesjak 1, Golčar, Kleč 4, Komar 2, Štumpfl 2, Jankovskij.
* Sedemmetrovke: Gorenje Velenje 7 (6), Slovenj Gradec 2011 2 (2).
* Izključitve: Gorenje Velenje 6, Slovenj Gradec 2011 10 minut.

Velenjčani so v boju s Slovenjgradčani v zadnjem jesenskem krogu pred odmorom, ki bo trajal do začetka februarja, prišli do osme zmage v prvenstvu in vsaj začasno tretjega mesta na lestvici, potem ko so vodili praktično celo tekmo, gosti, ki so doživeli sedmi poraz in so trenutno osmi, so bili v ospredju le pri izidu 12:11.

Gorenje je v enajsti minuti že vodilo s štirimi goli prednosti, toda pred koncem polčasa je tekmecem uspelo izničiti prednost in edinkrat na tekmi povesti v 25. minuti. Do konca prvega dela je bila igra izenačena, tako da sta ekipi na odmor šli s 15:15.

V drugem delu so si domači z golom Ibrahima Haseljića v 36. minuti spet priigrali štiri gole naskoka, pozneje so prednost še oplemenitili za zadetek. Potem pa se Korošci niso več pobrali, ko je Haseljić v 56. minuti zadel za 31:24, je bil zmagovalec odločen.

Haseljić in Domen Tajnik sta bila s po šestimi goli najboljša pri Gorenju, Vid Levc pa z desetimi pri Slovenj Gradcu.

Značke: rokomet, dp