Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 10.10.2020 21:07:49

VROČ DERBI za prvo mesto na lestvici so seveda dobili tisti, ki imajo že 'vse'

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na tekmi 6. kroga lige NLB v gosteh premagali ormoški Jeruzalem s 37:30 (17:14) .

Jeruzalem Ormož - Celje Pivovarna Laško 30:37 (14:17)

Dvorana na Hardeku, sodnika: Humek in Škvarč.
Jeruzalem Ormož: Bogadi 3, Šoštarič, Čudič 1, Žuran 5, M. Hebar 2 (1), Šulek 1, Kocbek 7, Balent 1, Niedorfer 1, Kosi 6 (1), Krabonja 1, Mesarič, Krasnič, Ciglar 2, Zemljič.
Celje Pivovarna Laško: Ivić, Vujović, Cvetko, Mazej, Marguč 3 (1), Šarac 7, Grošelj 3, Poteko, Čepić, Kodrin 9, Horžen, Grebenc, Mlakar, Leban 6, Novak 5 (2), Načinović 4.
Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 5 (2), Celje Pivovarna Laško 4 (3).
Izključitve: Jeruzalem Ormož 6, Celje Pivovarna Laško 18 minut.
Rdeči karton: Načinović (60.).

Eden od posladkov šestega kroga - poleg torkovega obračuna med Trebanjci in Velenjčani - se je v Prlekiji končal z zmagoslavjem državnih prvakov iz Celja, ki so na kolena položili v tej sezoni sijajne Ormožane.

Izbranci gostujočega trenerja Tomaža Ocvirka v prvem polčasu na vselej vročem terenu v Ormožu niso mogli uveljaviti svoje premoči na kadrovskem in taktičnem področju, to so naredili šele v drugem polčasu.

Celjani so prvi polčas zaključili s prednostjo treh golov (17:14), v drugi polovici dvoboja pa so v vseh prvinah igre zasenčili gostitelje in jim prizadejali drugi poraz v tej sezoni. Kljub temu ostajajo na visokem tretjem mestu, na prvem so s 100-odstotnim izkupičkom Celjani, ki bodo v sredo v okviru lige prvakov gostovali pri tradicionalnih tekmecih iz madžarskega Veszprema.

V celjski ekipi sta bila strelsko najbolj učinkovita Tilen Kodrin z devetimi in Josip Šarac s sedmimi goli. V domači je Jure Kocbek dosegel sedem, Tilen Kosi pa šest zadetkov.

Ormoška ekipa bo v prihodnjem krogu gostovala v Velenju, celjska pa bo gostila Riko Ribnico. Obe tekmi bosta v soboto, 17. oktobra.

Značke: dp, celje-pl, ormož