ženska Dobra karma

Napoved Andreje Novak do 5. 11.: pretreslo nas bo ...

mrtvašnica, krsta Svet24.si

Pokopali so jo v sredo, v četrtek pa nov klic, ...

rogljicek kranj Reporter.si

»Za bruhat« in »represija« je besnel ...

pokrajinska-in-študijska-knjižnica, murska-sobota, koronavirus, vračanje-gradiva, knjige Svet24.si

To so nove izjeme: odprte knjižnice, dovoljena ...

protest vlada zdravstvo Necenzurirano

Janša je kriv, a ni edini #kolumna

Marko Potrč Odkrito.si

Je Marko Potrč zapustil Slovenijo?

Luka Basi, traktor Njena.si

Luka Basi straši naokoli

sta
sta
0 26.09.2020 22:46:03

Visoka zmaga Ormožanov

Izidi 4. kroga rokometne lige NLB in lestvica.
Izidi, 4. krog:
- petek, 25. september:
LL Grosist Slovan - Maribor Branik             25:32 (11:13)
Trimo Trebnje - Krka                           32:27 (13:12)

- sobota, 26. september:
Koper - Ljubljana                              23:24 (13:13)
Slovenj Gradec 2011 - Butan plin Izola         29:25 (16:13)
Jeruzalem Ormož - Riko Ribnica                 36:25 (21:15)
Urbanscape Loka - Gorenje Velenje              prestavljeno

- nedelja, 27. september:
20.00 Dobova - Celje Pivovarna Laško

- lestvica:
 1. Trimo Trebnje         4  4  0  0  127:114  8
 2. Celje Pivovarna Laško 3  3  0  0  102:75   6
 3. Gorenje               3  3  0  0   88:68   6
 4. Maribor Branik        4  3  0  1  116:98   6
 5. Jeruzalem Ormož       4  3  0  1  129:117  6
 6. Slovenj Gradec 2011   4  2  0  2  109:107  4
 7. Riko Ribnica          4  2  0  2  117:120  4
 8. Butan plin Izola      4  1  1  3   98:107  3
 9. Ljubljana             4  1  1  2   88:105  3
10. Koper                 4  1  0  3   99:103  2
11. Urbanscape Loka       3  1  0  2   76:86   2
12. Krka                  4  1  0  3   95:108  2
13. Dobova                3  0  0  3   75:85   0
14. Grosist Slovan        4  0  0  4   98:124  0

Jeruzalem Ormož - Riko Ribnica 36:25 (21:15)
* Dvorana Hardek, gledalcev 150, sodnika: Štrigl in Ocvirk.
* Jeruzalem Ormož: Bogadi 4, Šoštarič, Krabonja, Čudič 6 (2), Žuran 7, M. Hebar 5, Šulek 1, Kocbek 5, Balent, Munda 1, Kosi 5, Mesarič 1, Krasnič, Ciglar 1, Skledar, Škrinjar.
* Riko Ribnica: Bojić, Klarič, Andoljšek, Strmljan 2, Horvat, Gorenc, Eskeričić 2, Žagar 1, Knavs 2, Ranisavljević 4, Miličević 3, Pahulje, Nosan 1, Cimerman, Pucelj 5 (2), Setnikar 3.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 2 (0), Riko Ribnica 3 (2).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 6, Riko Ribnica 2 minuti.
* Rdeči karton: /.

Slovenj Gradec 2011 - Butan plin Izola 29:25 (16:13)
* Športna dvorana, gledalcev 145, sodnika: Pukšič in Satler.


* Slovenj Gradec 2011: Dobaj, Soldo, Orter, Grobelnik, Cvetko 3, Bulović 3, Banfro 1, Levc 5, Šol 3, Živković 6 (4), Lesjak, Milenković 2, Lampret, Štumpfl, Ošlak 4, Jankovski 2.
* Butan plin Izola: Alessio, Kocjančič, Postogna, Jurič, Novak, Smej, Gorela 3, König 1, Miklavec 8 (6), Nikolić 6 (3), Čolić, Pernovšek 2, Potočnik, Demšar, Stopar 1.
* Sedemmetrovke: Slovenj Gradec 2011 5 (4), Butan plin Izola 12 (9).
* Izključitve: Slovenj Gradec 2011 12, Butan plin Izola 4 minute.
* Rdeči karton: Šol (57.).

Koper - Ljubljana 23:24 (13:13)
* Dvorana Bonifika, gledalcev 350, sodnika: Škvarč in Humek.
* Koper: Jelovčan, Logar, Slatinek-Jovičić 1, Dolenc, Žagar 2, Pavlović 2, Poklar 6 (1), Konjević, Moljk, Smolnik 2, Zugan 2, Makuc 3 (1), Planinc 2, Kete 3 (1), Breznikar.
* Ljubljana: Grudnik, Lukman 1, Jaklič, Pangerc, 1 Pintar, Arih 1, Stopar 1, Makivić 10, Žabjek, Šiško, Erak 2 (1), Brulec, Kolmančič 5, Leskovar, Tomšič 3 (1), Glavan.
* Sedemmetrovke: Koper 3 (3), Ljubljana 5 (2).
* Izključitve: Koper 6, Ljubljana 4 minute.
* Rdeči karton: /.

Izidi 4. kroga rokometne lige za ženske
- četrtek, 24. september:
Zelene doline Žalec - Z'dežele 23:20  (7:11)

- sobota, 26. september:
Litija - Izola                 15:18  (5:12)
Velenje - Ptuj                 27:24 (11:11)
Koper - Zagorje                29:30 (16:18)

- lestvica:
 1. Zelene doline Žalec       4  4  0  0  109:82   8
 2. Mlinotest Ajdovščina      3  3  0  0  101:66   6
 3. Krim Mercator             2  2  0  0   89:38   4
 4. Velenje                   3  2  0  1   69:65   4
 5. Krka                      3  2  0  1   82:79   4
 6. Zagorje                   3  2  0  1   83:86   4
 7. Izola                     4  1  1  2   86:113  3
 8. Z'dežele                  3  1  0  2   70:78   2
 9. Ž.U.R.D. Koper            4  0  1  3   98:113  1
10. Ptuj                      3  0  0  3   73:94   0
11. Litija                    4  0  0  4   80:126  0
Značke: rokomet, dp, izidi

Članki iz rubrike