femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 26.04.2019 20:33:16

Maribor izgubil na domačem igrišču

Rokometaši Rika Ribnice so v 5. kroga lige NLB v skupini od 1. do 6. mesta premagali Maribor Branik z 32:27 (16:12).

* Dvorana Tabor, sodnika: Knez, Smolko (oba Ljubljana).
* Maribor Branik: Đurica, Žabić 1, Planinšek, Puc, Celminš 3, Marušič, Sok 3, Simonič, Jerenec 3, Velkavrh 5 (1), Ranevski 2, Budja 1, Jerebie 1, Golik 8 (2), Buneta, Štumpfl.
* Riko Ribnica: Bojić, Strmljan 5, Horvat 5, Vujačić 4, Knavs 1, Ranisavljević, Pahulje, Lešek 3, B. Nosan 2, Klarič, Cimerman, Pucelj 4, Tomšič, M. Nosan 1, Setnikar 5 (3), Košmrlj 2.
* Sedemmetrovke: Maribor Branik 3 (3), Riko Ribnica 3 (3).
* Izključitve: Maribor Branik 6, Riko Ribnica 6 minut.

Rokometaši Rika Ribnice so zabeležili tretjo zmago v drugem delu, s katero ohranjajo stik z vodilnima Celjem Pivovarno Laško in Gorenjem Velenjem, Maribor pa je doživel četrti neuspeh v skupini od prvega do šestega mesta.

Čeprav se je tekma končala s petimi goli razlike, so gostje do visoke prednosti prišli povsem v zaključku. Prvih dvajset minut je Maribor Branik narekoval ritem igre in vodil na semaforju, v zadnjih desetih minutah pa so gostje 7:3 prišli do prednosti 16:12.

Podobno zgodbo so gledalci v dvorani Tabor spremljali v drugem delu. Domači so v štartu zaostali 13:19, nato pa s hrabro igro in trdo obrambo prišli na 21:22. Riko Ribnica je odgovorila s tremi zaporednimi zadetki Tilna Strmljana, Gašperja Horvata in Roka Setnikarja, vseeno pa tekma še ni bila odločena.

Štarejci so z golom prvega strelca tekme Matije Golika v 55. minuti prišli na 25:27, isti igralec je nato zadel še dvakrat, v zadnjih 100 sekundah pa so gostje dosegli še tri zadetke in zasluženo prišli do dveh točk.

Naslednjo soboto bo Maribor Branik gostil Gorenje Velenje (18.00), Riko Ribnica pa bo ob 20. uri gostovala pri Urbanscape Loki.

Značke: rokomet, sta