Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 13.09.2018 22:11:53

Štajerci boljši od kanarčkov

Rokometaši mariborskega Branika so v današnji tekmi 2. kroga lige NLB premagali Koper 2013 s 23:20 (12:9).

Maribor Branik - Koper 2013 23:20 (12:9)
* Dvorana Tabor, gledalcev 400, sodnika: Smolko in Knez (oba Ljubljana).
* Maribor Branik: Đurica, Štamic, Simonič, Žabić 8, Medved 4 (1), Celminš 2, Marušič, Sok 2 (1), Šol 3, Jerenec 1, Velkavrh, Budja, Jerebie, Golik 1, Buneta 2, Štumpfl.
* Koper 2013: Haseljić, Kocjančič, Postogna, Grzentič 3, Krečič 6, Matijašević 1, Moljk 1, Smolnik 1, Sokolič 1, Guček, Zugan 1, Marić 1, Planinc, Stopar, Bratkovič 5 (1).
* Sedemmetrovke: Maribor Branik 4 (2), Koper 2013 4 (1).
* Izključitve: Maribor Branik 8, Koper 2013 2 minuti.

Mariborčani so osvojili drugi par točk v tej sezoni. Po zmagoslavju v Dobovi so danes na kolena v svojem Taboru položili še tekmece iz Kopra, za katere je bila tekma v štajerski prestolnici šele prva v ligi NLB, saj so svojo uvodno proti Celjanom izpustili zaradi obveznosti v prvem krogu pokala EHF.

Primorska zasedba je medtem že izpadla iz mednarodne scene, zanjo je bila tekmica iz švicarskega iz Schaffhausna enostavno previsoka ovira. Današnjo tekmo v Mariboru so sicer dobro odprli, v 15. minuti imeli dva gola prednosti (6:4), nato pa so na igrišču zagospodarili domači rokometaši in si v 24. minuti prvič na dvoboju priigrali dva gola prednosti (10:8), na velik odmor pa se podali z bolj izrazito prednostjo (12:9).

Izbranci domačega trenerja Marka Šibile so vse dvome o zmagi razrešili sredi drugega polčasa. V 43. minuti so povedli za šest golov (19:13), lepe prednosti pa do konca tekme niso zapravili. V mariborski ekipi sta bila najbolj učinkovita Stefan Žabić z osmimi in Niko Medved s štirimi zadetki, v koprski pa Grega Krečič in Adam Bratkovič s petimi goli.

Mariborska ekipa bo v prihodnjem krogu v sredo, 19. septembra, gostovala pri Celju Pivovarni Laško, koprska pa bo v soboto, 22. septembra, gostila Ribnico Riko.

Značke: rokomet, dp, koper, maribor