Slovenci delamo za manj, kot je evropsko ...

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 12.09.2018 21:17:53

Gorenje Velenje izgubil ob uvodu v Ormožu

Rokometaši Jeruzalema Ormoža so v zaostali tekmi 1. kroga lige NLB izgubili proti Gorenju Velenju z 22:20 (15:12).

Jeruzalem Ormož - Gorenje Velenje 22:20 (15:12)
* Dvorana na Hardeku, gledalcev 800, sodnika: Teršek in Žibret (oba Trbovlje).
* Jeruzalem Ormož: M. Šulek, Bogadi 2, Šoštarič 1, Čudič 6 (3), Žuran 5, Hebar, T. Šulek, Kocbek 3, Balent, Niedorfer, Kosi 4, Ozmec 1, Mesarić, Vujović, Ciglar.
* Gorenje Velenje: Mazej, Haseljić 8 (1), D. Tajnik 3, Špelić 1, Matanović, Logar, Levc, Stojnič 1, Vujović, Miklavčič, Banfro, Verdinek 4 (1), Taletovič, J. Tajnik, M. Kavčič, A. Kavčič 3.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 5 (3), Gorenje Velenje 4 (2).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 4, Gorenje Velenje 6 minut.
* Rdeč karton: /.

Prevetreni rokometaši Velenja novo sezono državnega prvenstva niso začeli po željah, z gostovanja pri Jeruzalemu Ormožu se vračajo s porazom.

Ormožani so tekmo začeli z vodstvom 3:0, v 10. minuti pa sta bili ekipi poravnana pri izidu 4:4. Deset minut kasneje so domači povedli z dvema goloma, v 24. minuti s tremi, tolikšna je bila razlika ob polčasu.

Na začetku drugega polčasa so domačini prednost povišali še za en gol, razliko treh ali štirih golov so držali do 44. minute. Sledila sta dva velenjska gola, nekaj minut brez zadetkov na obeh straneh, v 49. minuti pa je Domen Tajnik izid poravnal na 18:18. Hitro je z dvema goloma odgovoril Jure Kocbek, v napeti končnici pa so vinarji znali obdržati prednost dveh golov.

Prvi strelec tekme je bil Ibrahim Haseljić z osmimi goli iz osmih poskusov.

Jeruzalem Ormož naslednja tekma čaka v soboto proti Trimu Trebnjem. Gorenje Velenje bo tekmo 2. kroga igrala v nedeljo proti Krki.

Značke: rokomet, dp