kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 02.03.2018 20:58:09

Trimo se je namučil

Rokometaši trebanjskega Trima so v 18. krogu lige NLB premagali Herz Šmartno s 30:28 (16:15).

* Dvorana OŠ, sodnika: Dejan in Igor Ivančič (oba Gorišnica).
* Trimo Trebnje: Hasić, Urbič, Rozman 3, Cvetko 3, Djurdjević, Florjančič 3, Horžen 10 (1), Mat. Kotar 3, Sikošek Pelko, Udovič 3, Sašek 2, Pernovšek, Mlakar, Ratajec 3 (2), Grandovec, Mikec.
* Herz Šmartno: M. Sadar, Muratović, Strmljan 8, Ribarič, Kunst 4 (1), Cirar 1, Justin 3 (3), Bahovec 1, Žižek, A. Sadar 2, Avsec 5, Jerina, Močnik 3 (1), Dobovičnik 1, Ostrež.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 5 (3), Herz Šmartno 7 (5).
* Izključitve: Trimo Trebnje 8, Herz Šmartno 2 minuti.

Trebanjci so pričakovano ukanili zadnjeuvrščene tekmece iz osrednje Slovenije, njihov odmor pa so zlomili šele v končnici dvoboja.

Do 53. minute je bila tekma povsem izenačena (25:25), v naslednjih dveh minutah pa so izbranci domačega trenerja Romana Šavriča naredili delni izid 4:1 in povedli z 29:26, lepe zaloge v zadetkih pa so navzlic permanentnemu pritisku gostov zadržali do konca tekme.

Obe ekipi bosta v drugem delu državnega prvenstva igrali v skupini za obstanek v ligi NLB. V veliko boljšem položaju so rokometaši iz Trebnjega, medtem ko osmoljence današnje tekme čaka ogorčen boj za obstanek v najboljši rokometni družbi.

V domači ekipi je blestel Kristjan Horžen, ki je dosegel kar deset golov, v gostujoči je bil najbolj učinkovit Tilen Strmljan z osmimi zadetki.

Značke: rokomet, dp