HELENA BLAGNE napoved singla Kar bopa bo (final edit) Njena.si

Kako je bila Helena Blagne videti v resnici?

0 02.03.2018 20:14:21

Ribničani slavili na Kodeljevem

Rokometaši Rika Ribnice so v 18. krogu lige NLB v Ljubljani premagali LL Grosist Slovan s 25:21 (10:9).

* Dvorana na Kodeljevem, gledalcev 100, sodnika: Smolko in Knez (oba Ljubljana).
* LL Grosist Slovan: Nunčič, Podpečan, Bojić, Prevolnik 1, Serdinšek-Ekart, Marinček 5, T. Marušič 3, Marojević, P. Marušič 3 (2), Kaučič, Novak 2, Sankovič 7, Atanasov.
* Riko Ribnica: Klarič, Perovšek, Horvat, Fink, Vujačić 4, Knavs 3, Skušek 3 (2), Koprivc, Pahulje, B. Nosan 5, Kovačič 2, Kljun 3, M. Nosan 1, Batinič 1 (1), Setnikar 3, Košmrlj.
* Sedemmetrovke: LL Grosist Slovan 3 (2), Riko Ribnica 4 (3).
* Izključitve: LL Grosist Slovan 8, Riko Ribnica 10 minut.

Ribničani so po zmagoslavju v ljubljanski prestolnici prvi del lige NLB končali na prvem mestu in se zanesljivo prebili v skupino za prvaka, kjer jim bodo poleg Celjanov in Velenjčanov družbo delali še Škofjeločani, Koprčani in Novomeščani, medtem ko je pred Ljubljančani krčevit boj za obstanek v elitni ligi.

Večji del prvega polčasa je bila tekma povsem odprta. Gosti so si v 19. minuti priigrali štiri gole prednosti (8:4), a Ljubljančani se niso dali in so se jim na polčasu približali na gol zaostanka (9:10). Do 45. minute je bila tekma povsem odprta (15:17), nato pa so rokometaši iz dežele suhe robe naredili delni izid 3:0 in v 51. minuti povišali na +5 (15:20). V prelomnih trenutkih dvoboja je bilo na njihovi strani dovolj znanja in modrosti za novo, skupno petnajsto zmago v prvem delu sezone.

V ribniški ekipi sta bila najbolj učinkovita Blaž Nosan s petimi in Risto Vujačić s štirimi goli, v ljubljanski pa Robert Sanković s sedmimi in Matevž Marinček s petimi zadetki.

Značke: rokomet, dp