femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 06.10.2019 20:27:45

Velenjčani do izvrstnega izhodišča v Šabcu

Rokometaši velenjskega Gorenja so na prvi tekmi 2. kroga pokala EHF v Šabcu premagali Metaloplastiko z 32:24 (16:11). Povratna tekma bo v nedeljo v Velenju.

* Dvorana Zorka, gledalcev 700, sodnika: Mata in Lopez (oba Španija).
* Metaloplastika: Babić 2, Bomaštar, Čagalj 1, Djukić 1, Došen, Jandrić, Kljajić 2, Matičić 7, Mićić, Milić 7, Petrović 1, Pisarić 3, Todorović, Trkulja.
* Gorenje: Bojanić 1, Celminš, Drobež, Haseljić 2, Husejnović, M. Kavčič 2, A. Kavčič 2, Matanović 7, Mazej 1, Miklavčič, Okleščen, Panjtar, Šol 3, Tajnik 4, Taletović, Verdinek 10.
* Sedemmetrovke: Metaloplastika 5 (4), Gorenje 8 (6).
* Izključitve: Metaloplastika 12, Gorenje 6 minut.

Velenjski rokometaši, ki jim v domačem prvenstvu zaenkrat ne gre vse po željah (dve zmagi, trije porazi), so lepši obraz pokazali na evropski preizkušnji. V Šabcu so že v prvem polčasu nadigrali domačine, v drugem pa le še poskrbeli za lepo popotnico za povratni obračun.

Velenjčani so že v prvem polčasu pokazali, da so prišli z resno namero po zmagi. Vodili so od začetka, hitro ušli na 3:0 in 10:6, v 22. minuti pa so prvič pobegnili za pet golov, pri čemer je prednjačil Matic Verdinek, ki je v prve pol ure zbral kar devet golov (iz 12 poskusov), zadnjega je dosegel za izid polčasa 16:11.

Tudi drugi polčas so Velenjčani začeli silovito in hitro povedli z 18:11, po golu Vlada Matanovića v 40. minuti pa so vodili že z 21:13. Izbranci Zorana Jovičića so nato le še nadzorovali potek tekme, najvišjo prednost pa imeli 24:15 in 28:19.

Pri domačih sta bila s po sedmimi zadetki najboljša Viktor Matičić in Milan Milić, pri gostih pa Verdinek z 10 in Matanović s sedmimi goli.

Značke: rokomet, pokal