Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 31.03.2018 21:30:57

Koprčani končali nastope na mednarodni sceni

Rokometaši Kopra 2013 so v zadnjem krogu skupinskega dela evropskega pokala EHF v gosteh izgubili proti nemškemu Göppingenu s 26:31 (11:17) in končali nastope v tem tekmovanju.

Göppingen - Koper 31:26 (17:11)

EWS Arena, sodnika: Olesen in Pedersen (oba Danska).
Göppingen: Rebmann 1, Prošt, Kneule 4, Ritterbach 4, Damgaard 1, Bagersted 4, Šešum 7, Schiller 3, Pfahl 2, Rentschler 1, Halen 2, Nägele, Kozina 2.
Koper 2013: Kocjančič, Postogna, Dolenc, Grzentič 5, Vlah 2, Krečič 2, Matijaševič 4, Poklar, Moljk 1, Smolnik, Sokolič 5, Marič 1, Sever, Planinc, Stopar 1, Bratkovič 5.
Sedemmetrovke: Göppingen 2 (2), Koper 2013 4 (3).
Izključitve: Göppingen 6, Koper 2013 2 minuti.
Rdeči karton: /.

Koprska zasedba se je poslovila od skupinskega dela drugega najmočnejšega klubskega tekmovanja na stari celini. Na šestih odigranih tekmah v skupini C je dosegla eno zmago in doživela pet porazov. Edino zmago je dosegla na uvodni tekmi na Finskem, ko je premagala Cocks, nato pa nanizala pet porazov v nizu proti Göppingenu, hrvaškemu Nexeju in Cocksu.

Koprčani niso bili kos dvakratnim zmagovalcem pokala EHF v minulih dveh sezonah 2015/16 in 2016/17 in so si že po petnajstih minutah igre pridelali zaostanek sedmih golov (4:11). V nadaljevanju so zaigrali veliko bolje, v 27. minuti so se približali na vsega tri gole (10:13), a nato porazno odigrali končnico prvega polčasa in se na veliki odmor podali s primanjkljajem šestih zadetkov (11:17).

Zasedba iz Göppingena, kjer že vrsto let igra slovenski vratar Primož Prošt, je v drugem polčasu imela vse niti igre v svojih rokah in koprski ni ponudila niti najmanjše možnosti za preobrat. V koprski ekipi so Nino Grzentič, Tilen Sokolič in Adam Bratkovič dosegli po pet golov.

Značke: rokomet, evropa