Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 04.03.2018 19:55:35

Koper drugič izgubil z Nexejem

Rokometaši Kopra 2013 so v 4. krogu evropskega pokala EHF v gosteh izgubili s hrvaško ekipo Nexe Našice s 24:29 (12:15).

* Dvorana Kralja Tomislava, sodnika: Frieser in Kavulic (oba Češka).
* Nexe Našice: Lelić, Pilipović, Šipić 3, Koncul, Gadza 4, Leban 6, Eter 2, Zrnić 5, Mrdženović, Barišić-Jaman 8, Manci Mičević, Buvinić, Greganić 1, Jurić Grgić, Lavrič, Tomić.
* Koper 2013: Postogna, Vončina, Dolenc, Grzentič 1, Vlah 1, Krečič 3, Matijaševič 2, Kocjančič, Moljk, Zugan 1, Rapotec, Smolnik 3, Sokolič 1, Guček 4, Sever 2, Planinc, Bratkovič 6.
* Sedemmetrovke: Nexe Našice 5 (3), Koper 2013 2 (2).
* Izključitve: Nexe Našice 12, Koper 2013 16 minut.
* Rdeči karton: Grzentič.

Koprska zasedba je doživela tretji poraz v drugem najmočnejšem klubskem tekmovanju na stari celini. Po uvodni zmagi nad finskim Cocksom je najprej na domačem igrišču izgubila proti nemškemu Göppingenu, nato pa dvakrat zaporedoma s hrvaškim Nexejem. Prejšnji teden je v Bonifiki klonila s 27:31, danes v Našicah pa s 24:29 in zapravila vse možnosti za preboj v četrtfinale.

Izbranci slovenskega selektorja in trenerja Kopra Veselina Vujovića so bili večji del prvega polčasu povsem enakovredni gostiteljem, ki so v nadaljevanju izkoristili prednost domačega igrišča in vseskozi držali goste na varni razdalji, po vodstvu domačih rokometašev s 26:20 v 56. minuti pa je bilo docela jasno, da bosta točki ostali v Našicah.

V koprski ekipi sta bila najbolj učinkovita Adam Bratkovič s šestimi in Janez Guček s štirimi goli, v hrvaški zasedbi pa sta blestela slovenska rokometaša Saša Barišić-Jaman z osmimi in Patrik Leban s šestimi zadetki. Aljaž Lavrič se ni vpisal med strelce, Matjaža Brumna pa ni bilo v kadru hrvaških podprvakov.

Koprska zasedba bo v prihodnjem krogu v soboto, 24. marca, gostila finski Cocks.

Značke: rokomet, sta