Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Nizozemska izključena iz finala Evrovizije 2024

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

1 08.03.2023 06:35:35

V pokalu je zablestel tudi sin legendarnega slovenskega glasbenika! Noro, kaj mu je uspelo!

Doris Slemič/ND Primorje Ajdovščina
Zanimivo pokalno dogajanje.

Koper, Celje in Primorje so prvi četrtfinalisti Pokala Pivovarna Union. Najbolj razburljivo je bilo za Bonifiko, kjer je bil potnik med osem najboljših ekip znan šele po 120 minutah. Z dvema goloma je zmagovalca odločil Andrej Kotnik. Grofi in sinovi burje so upravičili vlogo favorita proti tekmecema iz vzhodne skupine tretjeligašev.

Primorje je brez pretiranega naprezanja opravilo z Zavrčem. Rezultat 6:1 je dovolj zgovoren, junak dvoboja v mestu burje pa je bil Lun Bončina, ki je že v prvem polčasu dosegel tri zadetke. Sin legendarnega glasbenika Janeza Bončine - Benča in nekdanji up Olimpije je za klasični hat-trick potreboval vsega 15 minut in bržčas bi bil še bolj učinkovit, če ga trener Milan Anđelković med polčasoma ne bi pustil v slačilnici. Dva zadetka za rdeče-črne je dodal nekdanji kadetski reprezentant Bosne in Hercegovine Tarik Čandić, enega je prispeval Rus Artur Sagitov.

Značke: benč, pokal