Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

4 17.11.2021 14:22:08

Najmlajši zmaji 'osvojili' Maribor

Olimpijin podmladek nastopil na dveh turnirjih.

Za najmlajšimi selekcijami Olimpije je uspešen konec tedna. Olimpijina nogometna šola se je čez vikend z dvema ekipama mudila v Mariboru in sodelovala na tradicionalnem turnirju Marinko Galić. Tudi rezultatsko so bili mladi nogometaši Olimpije zelo uspešni in so vnovič pokazali, kako napredujejo. Ekipa U7, ki jo je vodil trener Mladen Stefanovski, je na močnem turnirju v Mariboru osvojila končno drugo mesto, potem ko je v velikem finalu morala priznati premoč velenjskemu Rudarju. Zasedba U9 pod vodstvom trenerja Jureta Šegote je bila na enakem turnirju še bolj uspešna. Zmajčki so nizali zmage vse do finala in bili zelo prepričljivi tudi v borbi za končno prvo mesto, ko so premagali Aluminij iz Kidričevega. Ista ekipa je dan kasneje sodelovala na turnirju v Novem mestu, kjer je bila prepričljiva vse do polfinala, ko je nesrečno izgubila z gostitelji, ekipo novomeške Krke, ki je na koncu tudi osvojila turnir. Zmajčki so se nato zbrali in zanesljivo ugnali Krško Posavje v boju za tretje mesto.

Aktivna je bila tudi selekcija U12 (generacija 2010) trenerjev Saša Avblja in Igorja Blažinčiča, ki je odigrala zaostali tekmi v ligi MNZ. Najprej je premagala Dragomer (6:0), nato pa še Slovan (5:0).

Značke: olimpija, ljubljana