0 21.03.2021 11:49:34

NENAVADNO nadaljevanje 2. SNL! Česa takega ni pričakoval NIHČE

Jurij Kodrun
V soboto so bile v drugem kakovostnem razredu tekmovanja odigrane tri tekme.

Po petih mesecih prisilnega premora zaradi epidemije se je v soboto končno nadaljevalo prvenstvo v 2. SNL. Predvidene so bile štiri preizkušnje 13. kroga, toda odigrane so bile le tri. Ali še bolj natančno, začele so se vse štiri, dvoboj med Rudarjem in Primorjem pa je bil prekinjen po zgolj dveh minutah in kmalu zatem tudi končan. Razlog je močno sneženje v Velenju, kar je za 20. marec vsekakor nenavadno, kaj takega si gotovo ni upal napovedati nihče, nov termin za spopad nekdanjih prvoligašev je 31. marec.

Vodilni Radomljani so bili na domačem igrišču na robu poraza. Fužinar je z golom Gašperja Koritnika vodil vse do 90. minute, ko je za končnih 1:1 zadel Anže Pišek. Nogometaši Doba so bili pod vodstvom novega trenerja Jerneja Javornika z 2:0 boljši od Krke, oba gola je dosegel Žiga Repas, Brežičani pa so praznih rok ostali na svoji zelenici, Bilje je bilo boljše s 3:1. Pri gostiteljih je bil uspešen David Božič, pri Primorcih sta se med strelce vpisala Danijel Šturm dvakrat in Kevin Humar.

Preostale tekme: Jadran – Beltinci, Triglav – Nafta, Brda – Drava, Šmartno  Krško.