Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

1 17.03.2021 18:57:19

V pokalnem četrtfinalu tudi Lendavčani

Nogometaši Nafte 1903 so se v četrtfinalu Pokala Pivovarna Union pridružili Mariboru, Kalcerju Radomljam, Olimpiji, Kopru in Dravi. Lendavčani so na preloženi tekmi osmine finala s 3:2 izločili Fužinarja Vzajemce.

Fužinar je povedel v četrti minuti, ko je zadel Gašper Koritnik, prednost pa podvojil v 24. minuti po golu Mateja Potokarja. V 33. minuti so domači zmanjšali zaostanek prek Jake Bizjaka, samo dve minuti pozneje pa je Stjepan Oštrek poravnal izid. Bence Szabo je po napaki vratarja gostov zadel v 65. minuti za domače vodstvo in zmago s 3:2.

Doslej največje presenečenje je pripravila Drava, ki je oktobra z 2:0 izločila branilko naslova Muro, Maribor pa je s 3:0 izločil velenjski Rudar, Radomlje so bile s 3:2 boljše od sežanskega Tabora, Olimpija je z 2:0 premagala Brežice, Koper pa s 3:1 Aluminij.

Zmagovalec pokala bo dobil 60.000 evrov in 10.000 evrov v brezplačnih izdelkih, poraženec v finalu pa 10.000 evrov in 10.000 evrov v brezplačnih izdelkih.