Slakonja o odnosu s partnerko, igralko Mojco Fatur...

0 11.08.2019 20:28:48

Drava do prve zmage v sezoni

Drago Wernig - TAKA
V zadnji tekmi tretjega kroga druge slovenske nogometne lige so nogometaši Drave na gostovanju pri Brdih zmagali s 3:2. Domači so v 26. minuti vodili z 2:0, potem pa je gostom uspel preobrat. Odločilni gol je v 69. minuti dosegel Temitope Samuel Nelson.

Preostale tekme tretjega kroga so bile odigrane v soboto. V derbiju je Koper v gosteh premagal Gorico z 2:1. Za Koprčane je bila to prva zmaga v sezoni, Goričani pa so doživeli prvi poraz. Primorski derbi je postregel z izenačeno igro, več uspeha pri strelih na gol pa so imeli Koprčani. Povedli so v 17. minuti po zadetku Edija Baša, v 41. minuti je z bele točke izenačil Etien Velikonja, za katerega je bil to že šesti zadetek v tej sezoni, končni izid pa je v 62. minuti postavil Ivica Guberac.

Gorico, ki je bila po dveh tekmah še edina ekipa brez poraza, so na vrhu nasledili Krško, Kalcer Radomlje in Vitanest Bilje.

Krčani so do zmage v gosteh proti Fužinarju prišli v samem zaključku tekme. Vodstvo 2:0 so izgubili v 91. minuti, a nato hitro znova povedli z avtogolom Nejca Plaznika, v 95. minuti pa postavili končnih 4:2.

Tudi nogometaši iz Bilj so do treh točk prišli šele v 89. minuti. Na gostovanju v Dekanih je zadel Matej Žimond, precej lažje in zasluženo pa je do uspeha prav tako na tujem prišel Kalcer; Rogaško je premagal z 2:0.

BRDA - DRAVA DAKINDA PTUJ 2:3
* Vipolže, gledalcev 120, sodniki: Žganec, Todorović, Kužnik.
* Strelci: 1:0 Bužinel (14.), 2:0 Golob (26.), 2:1 Petek (44.), 2:2 Vajda (53.), 2:3 Nelson (69.).
* Brda: Pintol, Curk, Jazbar, Celcer, Marinič, Golob, Bužinel (od 66. Frelih), Humar (od 56. Perše), Daw. Jalinous, Jogan (od 74. Musić), Dar. Jalinous.
* Drava Dakinda Ptuj: Hrastnik, Rešek, Novak, Nelson (od 75. Razboršek), Haljeta, Grajfoner, Mate, Bajrami, Marcius (od 84. Melvan), Petek, Kene (od 46. Vajda).
* Rumeni kartoni: Humar, Bužinel, Petek; Grajfoner, Nelson, Petel.
* Rdeči kartoni: /.

GORICA - KOPER 1:2 (1:1)
* Ajdovščina, gledalcev 550, sodniki: Žnidaršič, Povšnar, Habuš.
* Strelci: 0:1 Baša, 1:1 Velikonja (41., 11-m), 1:2 Guberas (62.).
* Gorica: Marjanović, Grudina, Velikonja, Kolenc, Gulič (od 78. Paljk), Volarič (od 66. Jermol), M. Kavčič, Hodžić, Tomiček, Marinič (od 57. Colley), Lipušček.
* Koper: Nenezić, Galešić (od 88. Gajšek), Mišić, Guberac, Jelić Balta, Vrdoljak, Žužek, Vršič, Baša, Cerovec (od 66. Andjelić), Badžim (od 46. Štromajer).
* Rumeni kartoni: Hodžić, Grudina, Paljk; Vršič, Andjelić.

ROGAŠKA - KALCER RADOMLJE 0:2 (0:0)
* Rogaška Slatina, gledalcev 190, sodniki: Bukovec, Topolnik, Kranjc.
* Strelca: 0:1 Varga (52.), 0:2 Primc (58.).
* Rogaška: Vunderl, Močić, Šmigoc, Čuček, Ahec, Gorza (od 66. Hustić), Hustić, Neskič, Grošič, Jauk (od 69. Petrović), Muzaferović (od 79. Bračko).
* Kalcer: Lojen, Primc, Jazbec (od 46. Zabukovnik), Varga, Cerar, Nikolić (od 87. Duspara), Pišek, Jakovljević (od 66. Vrandečič), Trdin, Guček, Poglajen.
* Rumeni kartoni: Neskič, Ahec, Šmigoc; Cerar.

FUŽINAR VZAJEMCI - KRŠKO 2:4 (0:2)
* Ravne na Koroškem, gledalcev 300, sodniki: Kovačič, Smej, Šumer.
* Strelci: 0:1 Sokler (9.), 0:2 Žabec (12.), 1:2 Fasvald (70.), 2:2 Turkuš (91.), 2:3 Plaznik (93. avtogol), 2:4 Čirjak (95.).
* Fužinar: Poljanec, Rober, Ikić, Dodlek, Paradiž, Plaznik, Ivkič, Kovač (od 54. Pipuš), Turkuš, Trdina (od 75. Obretan), Medved (od 66. Fasvald).
* Krško: Zalokar, Sokler (od 79. Jurečič), Puškarić (od 73. Regvar), Čirjak, Dadić, Mlinar, Florjanc, Srpak, Marcijuš, Zakrajšek, Žabec.
* Rumeni kartoni: Rober; Srpak.

JADRAN DEKANI - VITANEST BILJE 1:2 (1:0)
* Dekani, gledalcev 60, sodniki: Sagrković, Brezovar, Čiča.
* Strelci: 1:0 Zyba (28.), 1:1 Costa Slaviero (51.), 1:2 Žižmond (89.).
* Jadran: Cvetković, Stepančič (od 89. Perhavec), Angov, Vranješ (od 46. Babič), Ahmetović, Zyba, Matošević, Vidaković, Ovsenek, Verunica, Sredojević (od 78. Jakupovič).
* Vitanest Bilje: Lipičar, Perko (od 64. Batič), Gomes, Pušnar, L. Žižmond, Oyewusi, Costa Slaviero (od 56. Cvek), Štrukelj (od 68. M. Žižmond), Doplihar, Slavec, Humar.
* Rumeni kartoni: Zyba, Vranješ, Verunica; Perko, Slavec, Pušnar.

KRKA - ROLTEK DOB 2:2 (0:1)
* Novo mesto, gledalcev 200, sodniki: Podgoršek, Brezar, Jug.
* Strelci: 0:1 Tiganj (31.), 1:1 Huč (61.), 1:2 Petrovič (65.), 2:2 Kambič (67.).

* Krka: Kisovec, Bedek, Judež, Dušak, Kastrevec (od 67. Kižlin), Pavič, Huč, Kambič (od 68. Vešner Tičić), Hrka (od 76. Škrbec), Kim, Potokar.
* Roltek Dob: Čretnik, Petrovič, Gajič (od 84. Zenković), Račić, Tiganj, Suljević, Kunstelj (od 77. Gorenc Stankovič), Femec, Jugovar, Rems, Hrovat (od 59. Mladenovič).
* Rumeni kartoni: Suljević, Hrovat, Kunstelj, Rems, Stankovič, Zenković.

BREŽICE TERME ČATEŽ - BELTINCI KLIMA TRATNJEK 2:0 (0:0)
* Brežice, gledalcev 300, sodniki: Balažič, Bezjak, Flajšman.
* Strelca: 1:0 Duvnjak (82.), 2:0 Filip (86.).
* Brežice Terme Čatež: Kruljac, M. Soldo (od 55. Ferić), Brumen, Bejdić, Turković (od 90. Vidmar), Duvnjak, Drugovič, F. Soldo, Modrić, Božič (od 77. Filip), Felja.
* Beltinci Klima Tratnjek: Zver, Kuzma, Hočevar, Mauko (od 63. Balažic), Kristl, Apatič, Raduha, Maučec, Sočič (od 46. Zorman), Lukač, Mörec (od 73. Koprivica).
* Rumeni kartoni: Drugovič, Duvnjak, Filip.

NAFTA 1903 - KOROŠKA DRAVOGRAD 4:1 (2:0)
* Lendava, gledalcev 350, sodniki: Halilović, Mežnar, Radusinović.
* Strelci: 1:0 Rebernik (16.), 2:0 Vinko (32.), 3:0 Oštrek (50.), 3:1 Adomako (82.), 4:1 Zagorec (89.).
* Nafta 1903: Raduha, Pirtovšek, Bizjak (od 72. Toth), Rebernik, Oštrek, Ploj, Malešević, Vinko (od 61. Zagorec), Bolla, Šeruga, Leuštek (od 26. Živko).
* Koroška Dravogra: Kanduč, Petek, Dobaj, Barič, Gluhovič (od 46. Verstovšek), Kogelnik (od 72. Vošnjak), Brzin, Adomako, Vrabič, Rožej, Pečnik (od Rogina).
* Rumeni kartoni: Barič.