Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 01.08.2019 19:53:20

ŠOKIRALI Švede: Velika drama v Malmöju, TAKO TO POČNEJO Domžalčani! (video)

Grega Wernig
Nogometaši Domžal na Švedskem igrajo povratno tekmo drugega kroga kvalifikacij za ligo Europa.

Po prvih 90 minutah v domžalskem Športnem parku so bili bolj zadovoljni nogometaši Malmöja, ki so se domov vrnili z zelo ugodnim rezultatom. Čeprav so dvakrat zaostajali, so na koncu iztržili remi. Rezultat 2:2 pa jih je še dodatno postavil v vlogo favorita pred povratnim obračunom.

Kljub temu so se Domžalčani na Švedsko odpravili odločeni, da si izborijo napredovanje. Temu primerno so postavili taktiko, ki je sadove obrodila že po 12 minutah, ko so povedli. Za vodstvo gostov in šok švedskih navijačev je poskrbel Shamar Nicholson, ki je učinkovito zaključil akcijo, v kateri se je v vlogi podajalca izkazal Adam Gnezda Čerin.

Nato so se prebudili tudi domačini, ki so uspeli izid obrniti v svoj prid, toda tik pred odhodom na glavni odmor, v sodniškem podaljšku, je v polno meril Sven Šoštarič Karić, ki je rezultat vnovič poravnal, tako da bo o potniku v tretji krog odločal drugi polčas. Če v njem ne bo zadetkov, bo na vrsti podaljšek.

TUKAJ si lahko ogledate zadetek Shamarja Nicholsona za 0:1.

TUKAJ si lahko ogledate zadetek Svena Šoštariča Karića za 2:2.

Značke: domžale, malmo