mirko_kaja13 Odkrito.si

Znanemu voditelju po ločitvi ukradla srce ...

dc7e6d32686319757908641bac7f6006 Svet24.si

Baba Vanga in Nostradamus napovedujete naravne ...

čarobna ženska Petisvet.si

21.12. - čarobna noč, ko se izpolnijo želje, ...

Michael Schumacher Svet24.si

Michael Schumacher ni prikovan na posteljo; oče ...

franko bajc Svet24.si

Franko priznava: K zmagi je pripomoglo tudi ...

NIck JOnas Najstnica.si

Nick Jonas priznal, da si želi otroka

korošci 3 Njena.si

Iskreno priznanje Dunje Vrhovnik

STA
STA
0 24.11.2018 17:45:45

Kdo bo prezimil na prvem mestu? Razplet zadnjega kroga pred premorom postregel s presenečenjem!

Drago Wernig - TAKA
Vodilna ekipa 2. slovenske nogometne lige Kalcer iz Radomelj je v zadnjem jesenskem in skupno 17. krogu v gosteh premagala novomeško Krko s 3:2.

Pri tem je dva zadetka za zmagovalce prispeval Anel Hajrić, z 21 zadetki zanesljivo prvi strelec lige.

V zadnjem jesenskem krogu pa je poraz, četrtega v sezoni, doživel drugouvrščeni Bravo, potem ko je z 2:3 izgubil na gostovanju pri Fužinarju. Točkovno se je z njim izenačil tretjeuvrščeni sežanski Tabor, ki je s 3:0 v Ljubljani premagal Ilirijo 1911, enega od zadetkov je dosegel s 15 goli drugi strelec lige Papa Ibou Kebe.

Sicer pa je Nafta z 2:0 odpravila Jadran iz Dekanov, Roltek Dob s 4:3 Brda, Beltinci pa v gosteh z 2:0 Rogaško. Bilje in Drava sta se razšla z 1:1.

Spomladanski del sezone se bo začel 10. marca.

KRKA - KALCER RADOMLJE 2:3 (1:1)
* Novo mesto, gledalcev 100, sodniki: Bukovec, Smej in Topolnik.
* Strelci: 0:1 Demirci (17.), 1:1 Kim (37.), 1:2 Hajrić (60.), 1:3 Hajrić (66.), 2:3 Škrbec (68.).
* Krka: Kisovec, Bedek, Dušak, Kastrevec, Pavič, Škrbec, Kostanjšek (od 76. Kambič), Jakolić, Kim, Novak (od 41. Vardić), Potokar.
* Kalcer: Adam, Halilović, Primc (od 90. Poglajen), Jazbec, Hajrić (od 89. Zamorano), Cerar, Ahačič, Jakovljević, Trdin, Demirci (od 85. Kondič), Brolih.
* Rumeni kartoni: Novak, Jakolić, Kastrevec, Potokar; Jakovljević, Ahačič, Hajrić.
* Rdeči karton: Bedek (38.), Ahačič (63.).

NAFTA 1903 - JADRAN DEKANI 2:0 (1:0)
* Lendava, gledalcev 350, sodniki: Bubek, Černe in Jug.
* Strelca: 1:0 Novinič (45.), 2:0 Prahić (74.).
* Nafta: Raduha, Grabant (od 65. Cvrtila), Ploj (od Malešević), Novinič, Zeljko, Prahić, Paku, Živko (od 80. Leuštek), Vaš, Matas, Roginić.
* Jadran Dekani: Cvetković, Nikolić (od 80. Gajšek), Zyba, Babič (od 83. Petrovčič), Vitezica, Ahmetović, Šop, Stepančič, Rodica (od 57. Banovič), Lukač, Bejdić.
* Rumeni kartoni: /.
* Rdeči karton: /.

ROLTEK DOB - BRDA 4:3 (2:1)
* Dob, gledalcev 170, sodniki: Ponis, Kalan in Habuš.
* Strelci: 1:0 Petrovič (11.), 1:1 Bužinel (22.), 2:1 Kunstelj (28.), 3:1 Suljević (51.), 4:1 Mlakar (53.), 4:2 Varga (56.), 4:3 Varga (63.).
* Roltek: Čretnik, Suljević, Gorenc Stankovič, Mlakar (od 89. Zenković), Hrovat, Vrandečič, Kunstelj, Guček, Funtek (od 68. Kos), Petrovič, Perić (od 62. Pašić).
* Brda: Radikon, Kompara, Rijavec, Varga, Marcius, Kodermac, Jalinous, Žižek, Kuraj, Bužinel (od 77. Debenjak), Florjanc (od 53. Štrukelj).
* Rumeni kartoni: /.
* Rdeči karton: /.

ROGAŠKA - BELTINCI 0:2 (0:0)
* Rogaška Slatina, gledalcev 140, sodniki: Sagrković, Pospeh in Kužnik.
* Strelca: 0:1 Balažic (50.), 0:2 Mauko (72.).
* Rogaška: Lojen, Močić, Šmigoc, Čuček, Ahec, Hustić, Firšt (od 16. Zdovc), Antonić (od 76. Kodelič), Golob, Jančič (od 62. Pobežin), Romih.
* Beltinci: Zver, Bertalanič, Žalik (od 83. Tkalec), Mauko (od 89. Šumak), Kotnik, Balažic (od 73. Ropoša), Kristl, Apatič, Raduha, Lukač, Trstenjak.
* Rumena kartona: Antonić; Bertalanič.
* Rdeči karton: /.

VITANEST BILJE - DRAVA DAKINDA PTUJ 1:1 (0:0)
* Bilje, gledalcev 100, sodniki: Žnidaršič, Mikača in Čiča.
* Strelca: 0:1 Fanimo (52.), 1:1 Doplihar (68.).
* Vitanest Bilje: Lipičar, Batič, Ferjančič, Nagode, Doplihar, Koron, Humar, Devetak, Frelih (od 58. Žižmond), Žižmond, Pires.


* Drava: Šeliga, Vezjak (od 79. Kukovec), Fanimo, Šporn, Bizjak, Petek (od 85. Oduh), Pirtovšek, Rešek (od 88. Kolar), Mate, Martić, Lovenjak.
* Rumeni kartoni: Batič, Frelih; Lovenjak, Bizjak.
* Rdeči karton: /.

BREŽICE TERME ČATEŽ - ANKARAN POSTOJNA 5:1 (4:1)
* Čatež ob Savi, gledalcev 100, sodniki: Balažič, Vojska in Salkić.
* Strelci: 1:0 Turković (7.), 2:0 Lee (11.), 3:0 Horvat (14.), 3:1 Bordon (27.), 4:1 Horvat (36.), 5:1 Lee (49.).
* Brežice Terme Čatež: Kramer, Turković, Lebar, Horvat (od 69. Predanič), Urbanč, Lee (od 80. Mirt), Panadić (od 62. Drugovič), Božič, Felja, Domić, Babnik.
* Ankaran Postojna: Matošević, Dias, Bordon, Slaviero, Pahor, Badžim, Šolaja (od 57. Menegusso), Ardenghi, Humar, Tomaz (od 16. Milaković), Koval.
* Rumena kartona: Panadić; Slaviero.
* Rdeči karton: /.

FUŽINAR VZAJEMCI - BRAVO 3:2 (0:2)
* Ravne na Koroškem, gledalcev 150, sodniki: Antič, Gornik in Benko.
* Strelci: 0:1 Nukić (24.), 0:2 Križan (35.), 1:2 Ivkič (49.), 2:2 Medved (54.), 3:2 Kovač (60.).
* Fužinar: Poljanec, Bokšan, Rober, Moravac, Halilović, Medved (od 90. Korošec), Pljava (od 79. Fasvald), Corticchia, Kovač (od 86. Paradiž), Kukić, Ivkič.
* Bravo: Gril, Trontelj, Kurtovič, Brekalo, Zec, Piskule (od 85. Zemljak), Đajič, Agboyi, Križan, Nukić, Jašaragič (od 60. Turkuš).
* Rumeni kartoni: Halilović, Medved; Jašaragič.
* Rdeči karton: /.

ILIRIJA 1911 - CHERRYBOX 24 TABOR SEŽANA 0:3 (0:1)
* Ljubljana, gledalcev 60, sodniki: Lacković, Kordež in Karmel.
* Strelci: 0:1 Stevanović (8.), 0:2 Kebe (78.), 0:3 Sever (80.).
* Ilirija 1911: Šušković, Cvjetičanin, Urbanija, Cesar, Haljeta (od 54. Marou), Tiganj, Rujović, Potočnik, Guberac (od 66. Čufurovič), Corn (od 54. Vešner Tičić), Poljanec.
* Cherrybox 24 Tabor Sežana: Rener, Sever, Aliaj, Nemanič, Azinović, Krivičić, Stevanović (od 84. Stare), Duspara (od 63. Kosmač), Salkić, Kebe (od 87. Bačanin), Požrl.
* Rumena kartona: Rujović; Kebe.
* Rdeči karton: /.

Lestvica:
1. Kalcer Radomlje 17 11 3 3 44:15 36
2. AŠK Bravo 17 10 3 4 39:19 33
3. CherryBox24 Tabor Sežana 17 10 3 4 37:17 33
4. Krka 17 8 6 3 32:21 30
5. Roltek Dob 17 8 6 3 30:20 30
6. Nafta 1903 17 8 5 4 25:20 29
7. Drava Dakinda Ptuj 17 8 4 5 34:19 28
8. Fužinar Vzajemci 17 6 7 4 23:20 25
9. Beltinci 17 6 2 9 23:31 20
10. Ankaran Postojna 17 5 5 7 18:28 20
11. Rogaška 17 4 6 7 18:29 18
12. Vitanest Bilje 17 5 3 9 12:35 18
13. Ilirija 1911 17 4 3 10 21:35 15
14. Jadran Dekani 17 4 2 11 25:38 14
15. Brda 17 3 4 10 21:34 13
16. Brežice Terme Čatež 17 3 4 10 17:36 13

Članki iz rubrike