Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 13.09.2018 12:49:10

Kdo pravi, da na slovenskih igriščih ni UMETNIKOV?! Tale mojstrovina je dovolj zgovorna (video)

Triindvajsetletni napadalec kanarčkov se je izkazal z izjemnim golom.

Nogometaši Beltincev so gotovo eno od presenečenj uvoda drugoligaškega prvenstva. Zlatko Gabor in njegovi varovanci so se zadnji konec tedna v šestem krogu veselili že tretje zmage in so na visokem petem mestu na lestvici. Kanarčki so bili na svojem igrišču boljši od Ilirije, zeleno-bele iz prestolnice so ugnali s kar 5:1. Kar štiri gole so dosegli v drugem polčasu, končni izid je v 81. minuti postavil Luka Ciglarič. In to na način, ki je v domeni mojstrov nogometne igre. Če ste ga v preteklih dneh morda spregledali, vam ponujamo priložnost za 'popravni izpit'.

Triindvajsetletni nogometaš se je po lepi podaji z desne strani znašel iz oči v oči z vratarjem Tonijem Šuškovićem, nakar je žogo spravil v mrežo s prefinjenim lob udarcem, ki si je zaslužil stoječe ovacije. Kdo pravi, da na slovenskem drugoligaškem prizorišču ni ‘umetnikov’?! Akcija za najlepši trenutek dvoboja se v priloženem videu začne pri 3.07, a tudi ostali goli so gotovo vredni ogleda.