Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

1 12.09.2018 17:41:17

Kakšen PREOBRAT MARIBORA! Bravo v pokalu VODIL do 90. MINUTE, potem pa se je zgodilo TOLE!

Drago Wernig - TAKA
Nogometaši Maribora in Mure so se kot prvi uvrstili v četrtfinale pokala Slovenije. Štajerci so po popolnem preobratu in z dvema goloma v sodniškem dodatku premagali Bravo s 3:2, Prekmurci so bili z 1:0 boljši od velenjskega Rudarja. Zvečer sta na sporedu še dve tekmi, preostale štiri pa prihodnji teden.

Domačine, nogometaše Brava, je v 29. minuti v vodstvo popeljal Mustafa Nukić. Veselje Ljubljančanov, ki sicer igrajo v 2. SNL, je trajalo eno minuto, ko je na 1:1 poravnal Jasmin Mešanović. V 36. minuti je za novo vodstvo Brava lepo zadel Anis Jašaragić, ki je zadel stičišče prečke in vratnice gola, ki ga je tokrat branil Aljaž Cotman. Ko je že vse kazalo na presenetljivo napredovanje Brava, je za 2:2 z golom v sodniškem dodatku (90+1) poskrbel Felipe Santos. Za popoln preobrat vijoličastih je v 95. minuti z golom po podaji iz kota zadel Aleksander Rajčević.

V Murski Soboti sta se pomerila prvoligaša Mura in Rudar Velenje. Junak tekme je bil z golom v 84. minuti Luka Bobičanec.

Zvečer sta še dve od današnjih štirih tekem. Ob 19.00 se bo začel obračun med Koprom in Nafto, ob 19.30 med Ivančno Gorico in Domžalami.

Prihodnjo sredo so na sporedu še trije obračuni. Ob 15.30 Brda - Gorica, ob 18.00 Korotan Prevalje - Aluminij in ob 19.00 Celje Krško. Branilko naslova Olimpijo tekma osmine finala čaka v četrtek, 20. septembra, ob 18. uri proti Triglavu Kranju.