Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Evrovizija: Raiven se je uvrstila v finale ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

2 02.09.2018 14:00:50

RAZDEJANJE je imelo še tretji polčas! MOČNO JO JE SKUPIL tudi SODNIK obračuna

NK Akumulator Mežica
Razdejani toaletni prostori ni bilo vse. Četrtoligaški koroški derbi pustil posledice še pri sodniku.

V četrti ligi v okviru MNZ Maribor smo v soboto lahko spremljali sila razburljiv in neobičajen koroški derbi med NK Akumulator Mežica in NK Peco iz sosednje Črne na Koroškem, na katerem se je zbralo kar 600 gledalcev.

Že dvoboj na zelenici je prinesel ogromno razburjenja, saj so domači prišli do izenačenja na 2:2 v 91. minuti. Pred tem pa je sodnik Mitja Jeseničnik Kotnik v 76. minuti izključil nogometaša Pece (Matijo Zajca) pri vodstvu slednjih 1:2.

To je sprožilo verižno reakcijo ob koncu in po koncu dvoboja. Nogometaši Pece so v garderobah ob razočaranju pustili razdejanje v toaletnih prostorih mežiškega kluba, navijači kluba iz Črne na Koroškem pa so se lotili kar glavnega sodnika.

Po zanesljivih informacijah s Koroške je glavni sodnik, ko je zapuščal prizorišče, prejel kar precej brc in klofut, ki so pustile modrice, zato se več kot očitno obeta kazen za gostujoči klub in morda tudi za domači klub zaradi slabe varnosti.