0 01.03.2018 21:03:28

Nekateri navijači Mure so morda malce razočarani, Ante Šimundža jih pomirja

Drago Wernig - TAKA
Sobočani bodo v petek v Antalyji merili moči z ukrajinskim drugoligašem.

Muraši nadaljujejo priprave na turški rivieri, kjer imajo izvrstne pogoje za delo, ki so v teh dneh na sončni strani Alp misija nemogoče. Kot smo že poročali, pa je vodilni slovenski drugoligaš v Antalyji medtem odigral tudi drugo prijateljsko tekmo, z 2:0 je bil boljši beloruski prvoligaš Torpedo-BelAZ Zhodino.

Nekateri navijači črno-belih so nad razpletom morda celo malce razočarani, saj so pričakovali oziroma upali, da bodo njihovi ljubljenci z uspehom proti dobremu tekmecu na najboljši možni način potrdili svojo kakovost in na ta način kakopak tudi ambicije v drugem delu prvenstva.

"Igrali smo proti kvalitetnemu nasprotniku, vseeno je to prvoligaška ekipa, za nas je to še ena izkušnja več. Spet smo odigrali tekmo po šestih aktivnostih v treh dneh. Zadovoljen sem s pristopom in željo, v igri prav gotovo želimo biti boljši. Z rezultatom ne moremo biti zadovoljni, ampak ta v tem trenutku vendarle ni v ospredju. Pomembno je, da smo dobili nazaj Žigo Kousa, ki je imel težave s poškodbo in je odigral 25. minut, predstavili smo tudi Filipa Perčiča. Lepo smo porazdelili minute, tako da je večina igralcev dobila priložnost za dokazovanje. V petek nas čaka še ena tekma, na kateri bomo poskušali biti na najvišji možni ravni," se je na zadnjo preizkušnjo ozrl trener Ante Šimundža.

Zadnji nasprotnik v Turčiji bo ukrajinski drugoligap Inhulets Petrove.