Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

samir handanovic 24 pm Ekipa24.si

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

3 04.12.2017 11:22:51

Kaj pa to!? Navijaška skupina Mure je sodniku kar med tekmo z Radomljami 'ponujala PODKUPNINO'!?

Drago Wernig - TAKA
Na derbiju zadnjega kroga 2. SNL pred zimskim premorom med Radomljami in Muro je prišlo do zelo nenavadnega dogodka.

Mura je na prestavljeni tekmi 17. kroga 2. SNL s 3:0 odpravila Radomlje in se tako utrdila na vrhu prvenstvene lestvice s sedmimi točkami prednosti pred prvim zasledovalcem, to je ptujska Drava. Prekmurci so odpor domačih Radomelj strli žele v zadnji tretjini tekme, ko je za 1:0 zadel Dejan Kurbus, že v 30. minuti tekme pa je sodnik Muri razveljavil zadetek.

Mrežo je zatresel Amadej Maroša, toda gol je bil upravičeno razveljavljen, ob njem pa se je duhovito odzvala skupina Black Gringosov na nasprotni strani igrišča. Posamezniki so iz žepa potegnili nekaj bankovcev za 20 evrov in jih ponujali stranskemu sodniku, da v podobnem primeru v nasprotju s svojim kolegom ne bi dvignil zastavice, toda Vidko Karmel je ostal hladen. Na ponujeno 'podkupnino' se ni oziral, zato pa so se nekaj trenutkov zabavali preostali gledalci v bližini.

Značke: mura, radomlje, 2.-snl, sodnik