Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

Kadetski in mladinski večni derbi dobili zmaji

NK Olimpija Ljubljana/Twitter
V bežigrajski Jami se je v okviru 18. kola 1. SKL in 1. SML odvil večni derbi med nogometaši Olimpije in Maribora.

V Ljubljani sta se v okviru 18. kola 1. slovenske kadetske lige (1. SKL) in 1. slovenske mladinske lige (1. SML) pomerila Olimpija in Maribor.

Ljubljanski mladinci so se Mariborčanom oddolžili za minimalen poraz v tretjem kolu in so jim v bežigrajski Jami vrnili z enako mero (1:0). Edini gol je v 83. minuti zabil Semin Omerović.

Z zmago so zmaji skočili na tretje mesto mladinske lestvice, imajo šest točk manj od vodilnih Domžal. Maribor je ostal sedmi s 26 točkami.

GOJAK ODLOČIL PRI KADETIH
Tudi na kadetski tekmi so bili uspešnejši domačini, čeprav so imeli v končnici tekme igralca manj. Oba gola za Olimpijo (44. in 63. minuta) je zabil Dean Gajdek, edinega za Štajerce pa Tomi Horvat iz enajstmetrovke v 56. minuti po izključitvi Aneja Mrežarja

V kadetski ligi je v vodstvu ekipa Krškega, po 18 odigranih tekmah ima 40 točk. Mariborčani so ostali tretji, imajo šest točk in tekmo manj od vodilne ekipe. Ljubljanski kadeti so se povzpeli na osmo mesto (23 točk), a so odigrali zgolj 15 tekem.

Kljub slabši uvrstitvi na lestvici so zmaji svoje vrstnike ugnali tudi na gostovanju, v štajerski prestolnici so slavili z visoko razliko (0:4).