Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 17.06.2015 21:04:52

Napredovala Drava in Zarica

Drago Wernig - TAKA
Odigrani sta bili povratni tekmi dodatnih kvalifikacij za preboj v 2. SNL.

Dodatne kvalifikacije za popolnitev drugoligaške druščine so se razpletle na pričakovan način, v višji kakovostni razred tekmovanja sta napredovala Zarica in Drava. Gorenjci so po remiju (1:1) v mestu burje pred svojimi navijači s 3:1 (1:0) ugnali Ajdovščino Škou, kar je bilo kakopak dovolj za slavje, pravo srhljivko pa so spremljali gledalci v Lipi, kjer so Odranci gostili Dravo. Ptujčani so prišli na ravnico z dvema goloma prednosti (2:0), ki so jo razpoloženi Prekmurci izničili že v prvem polčasu, obakrat je v polno zadel izkušeni Roman Gostan. V nadaljevanju so si domačini prizadevali za popoln preobrat, nakar jim je delo otežila tudi izključitev Jerebica v končnici obračuna, kar so kurenti unovčili, gol za končnih 2:1 in uvrstitev med drugoligaše je v 89. minuti dosegel David Tomažič-Šeruga.