Ekipa
© 2025 Salomon d.o.o. Vse pravice pridržane
lg
lg
10. 06. 2025 · 17:50
Deli članek:

Fabrizio udaril – vse dogovorjeno, prihaja za 65 milijonov: Arsenal se je dogovoril za prvo okrepitev, naslednji Šeško?

Profimedia

Končno se je začelo konkretno premikati.

Benjamin Šeško/Viktor Gyökeres, Rodrygo in Victor Zubimendi. To so tri glavne prestopne tarče Arsenala, o katerih navijači londonskega velikana poslušajo in prebirajo že tedne. Ter pričakujejo novice o sklenjenih poslih.

A doslej je šlo predvsem za govorice in špekulacije, no, zdaj so pri Arsenalu kot vse kaže končno resno pljunili v roke. Še več, si segli v roke. Tako vsaj poroča dobroobveščeni Fabrizio Romano, ki je prek svojih kanalov sporočil, da se je Arsenal vse dogovoril za prestop Martina Zubimendija iz Real Sociedada, za katerega bo odštel 65 milijonov evrov.

Od uradne potrditve dogovora vse tri vpletene strani ločijo le še zdravniški pregledi in podpis pogodbe, ki sledijo v naslednjih tednih.

Zdaj se bodo pri Arsenalu lahko povsem posvetili svojim naslednjim prestopnim tarčam. Je naslednji Benjamin Šeško?