Ekipa
nu
nu
04. 12. 2024 · 08:18
08:54
Deli članek:

Kriza kaže zobe, to je prva 'žrtev': Šeškov Leipzig ostal brez pomembnega moža

Profimedia

V ekipi Benjamina Šeška in Kevina Kampla je po seriji neuspehov prišlo do prve večje spremembe.

RB Leipzig slovenskih nogometašev Benjamina Šeška in Kevina Kampla se je znašel v pravi rezultatski krizi. Na zadnjih šestih tekmah je zabeležil kar pet porazov in en remi, v nemški ligi si je za vodilnim Bayernom nabral devet točk zaostanka, v ligi prvakov pa je po petih porazih praktično brez možnosti za napredovanje v izločilne boje.

Po vseh neuspehih v zadnjem obdobju je bilo jasno, da bo prišlo do sprememb, prvi pa je potezo povlekel kar športni direktor Leipziga Rouven Schröder, ki se je odločil zapustiti klub. V Leipzigu je bil od 1. aprila 2023, zdaj pa se bo preselil k Salzburgu. Leipzig bo njegovega naslednika imenoval v naslednjih dneh.

"Rouven je pokazal popolno predanost klubu, vedno je bil zelo odgovoren. Pogovori z njim so bili zelo jasni, sam je izrazil željo po odhodu. Zahvaljujemo se mu za ves vložen trud, želimo mu najboljše pri naslednjem izzivu," so sporočili iz Leipziga.

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se