27.09.2024 20:02:35

Podal Elšnik, zabil ... Drkušić! Šov Slovencev v Beogradu, Crvena zvezda je ... (video)

Reprezentanta Slovenije sta poskrbela za vodstvo Crvene zvezde na Marakani.

Crvena zvezda v 10. krogu srbskega državnega prvenstva na zelenici Marakane gosti Železničar iz Pančeva. Branilci naslova po zmagi na velikem derbiju proti Partizanu kraljujejo na vrhu lestvice, Železničar s 13 točkami zaseda sedmo mesto.

Beograjčani so vlogo izrazitih favoritov potrjevali sredi prvega polčasa, v središču pozornosti pa sta bila oba Slovenca v vrstah Zvezde.

Timi Max Elšnik, ki postaja nepogrešljiv člen zasedbe srbskih prvakov, je v 33. minuti v kazenski prostor poslal podajo iz kota, z nebeškim skokom pa je gostujočo obrambo presenetil Vanja Drkušić, ki se je v zadnjih tednih ukvarjal z lažjo poškodbo. Za osrednjega branilec je bil to prvenec v dresu Crvene zvezde.

V 60. minuti je izid poravnal Francis Ezeh, za novo vodstvo kluba iz prestolnice pa je 10 minut kasneje poskrbel Luka Ilić. Pri rezultatu 2:1 je tudi ostalo.