Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Celje Krznar Ekipa24.si

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

0 02.04.2024 10:39:38

Ko udari orkan Peki! V igro je vstopil v 76. minuti in poskrbel za predstavo, ki bo šla v anale! (video)

Izjemna predstava slovenskega reprezentanta Petra Stojanovića.

Sampdoria po 31. krogu italijanske druge liga ostaja na mestih, ki prinašajo dodatne kvalifikacije za napredovanje med elito, za sijajno predstavo pa je poskrbel slovenski reprezentant Petar Stojanović.

Čeprav je v igro vstopil šele v 76. minuti in pri izidu 1:1, je ekipo vodil do pomembne zmage. Že v 83. minuti se je po hitrem protinapadu vpisal med strelce in poskrbel za vodstvo, dve minuti kasneje je zbral prvo podajo na tekmi, tik pred koncem srečanja pa je pred domačimi gledalci podal še drugič in dokončno razblinil vse dvome o zmagovalcu. Ternana je na koncu izgubila s 4:1, preostale tri zadetke za domačo ekipo pa je prispeval Manuel De Luca.

Stojanović je podal že na prejšnji tekmi v Stožicah, ko je po njegovi podaji Timi Max Elšnik zadel in potrdil veliko zmago nad Portugalsko s Cristianom Ronaldom na čelu.