Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 10.03.2024 11:29:31

Pustili so ga na cedilu! Boleč poraz Atletica, Jan Oblak moral dvakrat po žogo v svojo mrežo (video)

Nogometaši Girone bodo tudi po 28. krogu španskega prvenstva ostali na drugem mestu prvenstvene razpredelnice.

To jim je zagotovila zmaga z 2:0 proti Osasuni, z novimi tremi točkami so se vrnili pred Barcelono, pred njo imajo točko prednosti, za vodilnim Real Madridom, ki bo v nedeljo gostil Celto Vigo, pa ob tekmi več zaostajajo štiri točke. Zmago Girone sta zagotovila gola Portuja v 13. in Savia v 86. minuti.

Brez točk je v 28. krogu ostal Atletico Madrid slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka. V Cadizu je izgubil z 0:2, Škofjeločana je dvakrat premagal Juanmi Jimenez, in sicer v 24. in 64. minuti. Četrtouvrščeni Atletico za Barcelono zdaj zaostaja za šest, pred najnevarnejšim tekmecem za uvrstitev v ligo prvakov, Athleticom Bilbaom, pa ima ob tekmi več pet točk prednosti. Athletic bo danes gostoval v Las Palmasu.

Na šesto mesto, a z velikim zaostankom za četrtim, ki vodi v ligo prvakov, se je prebil Real Sociedad, ki je s 3:2 zmagal v Granadi. Po prvem polčasu je po dveh golih Myrta Uzunija zaostajal z 1:2, v drugem pa sta za preobrat poskrbela branilec Robin Le Normand in Andre Silva, ki je končni izid postavil v 85. minuti.

Značke: oblak, atletico