Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

ro
1 02.02.2024 22:46:20

Tomi Horvat sijajno začel drugi del sezone

Prekmurski vezist blestel v dresu Sturma.

Spomladanski del sezone pri severnih sosedih se je začel z uvodnima četrtfinalnima preizkušnjama pokalnega tekmovanja. Na delu so bili tudi nogometaši Sturma, ki so se pred svojimi navijači udarili z dunajsko Austrio in si z zmago 2:0 (2:0) zagotovili napredovanje v polfinale. Eden od velikih junakov črno-belih iz Gradca je bil Tomi Horvat, ki je že v deveti minuti načel mrežo vijoličastih iz prestolnice, končni izid je globoko v sodnikovem dodatku prvega polčasa postavil Mika Biereth. Štiriindvajsetletni vezist iz Turnišča je igral do 82. minute, ko je igrišče zapuščal ob ovacijah s tribun, njegov soigralec Jon Gorenc Stanković je s kapetanskim trakom na roki odigral ves dvoboj.

Med štiri najboljše ekipe se je v petkovem večeru uvrstil še Salzburg, ki je v gosteh s 3:2 ugnal Lask.