Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

0 03.12.2023 08:46:20

Ste ga videli? Benjamin Šeško je presenetil s svojim novim videzom (foto)

Martin Metelko
Benjamin Šeško se je odločil za spremembo videza.

Nogometaši Leipziga so v 13. krogu nemškega prvenstva premagali Heidenheim z 2:1. Priložnost za igro je od 77. minute za Leipzig dobil tudi slovenski reprezentant Benjamin Šeško, ki pa se ni vpisal med strelce. Leipzig je v enem od teh s težavami prišel do treh točk proti novincu Heidenheimu. Čeprav so ves čas prevladovali, si priigrali ogromno strelov, so do zadnjih minut trepetali za poln izkupiček. Na koncu sta bila zadetka v prvem polčasu dovolj. Pod prvega se je po uspešno izvedeni enajstmetrovki podpisal Lois Openda (29. minuta), četrt ure kasneje pa je vodstvo povišal Yussuf Poulsen. Še pred polčasom je Heidenheim znižal in vnesel nekaj nemira v vrste saške ekipe, potem ko je zadel Benedikt Gimber. Šeško je za razliko od zadnjega kroga nemškega prvenstva tokrat dobil priložnost, a se v zadnjih 13 minutah ter sodniškem dodatku ni vpisal med strelce.

Je pa slovenski reprezentančni napadalec nase opozoril s spremenjenim videzom, ki je presenetil mnoge. Na tekmi se je namreč pojavil z pobarvanimi lasmi, zdaj ga krasi povsem 'blond' pričeska.