Cilj izpolnjen! Slovenija se je spet vrnila med ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Dallas slavi! Luka Dončić in druščina ...

0 19.11.2023 06:35:51

Dončić in Irving sta nasula 74 točk, kar se je zgodilo v zaključku, pa bo še dolgo bolelo (video)

Dvojec Dallasa ni mogel preprečiti poraza.

Ekipa Milwaukee Bucks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma s 132:125 premagala Dallas Mavericks, za katere je slovenski zvezdnik Luka Dončić v 35 minutah dosegel prav toliko točk ter po devet skokov in podaj. Grk Giannis Antetokounmpo je za domače, ki so do zmage prišli v zadnji četrtini, prispeval 40 točk, Damian Lillard jih je dodal 27.

Kyrie Irving je bil z 39 točkami prvi strelec poražene gostujoče ekipe, ki je s 109:99 vodila devet minut in štiri sekunde pred koncem tekme. Sledil je delni izid 13:4 za domače, od tega je sedem točk dosegel Antetokounmpo in poskrbel, da se se dobrih pet minut pred zaključkom Buks vrnili v igro za zmag. Grški zvezdnik je tudi v zaključku skrbel za popoln preobrat, bil je prvi strelec tekme, obenem je ujel 14 žog in imel sedem asistenc.

Značke: dončić, dallas, irving