Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Koga briga Barbariga?!

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

18 13.11.2023 14:37:46

Dance je lahko strah: Jan Oblak pred očmi svoje srčne izbranke poskrbel za obrambo večera (video)

Jan Oblak je v odlični formi.

Nogometaši Atletica slovenskega vratarja Jana Oblaka so v zadnji tekmi 13. kroga španske lige premagali Villarreal s 3:1 in spet ujeli stik z moštvi z vrha lestvice. Na četrtem mestu imajo zdaj 28 točk, a tudi tekmo manj. Vodi Girona s 34, Real jih ima 32, Barcelona pa 30. Madridčani pa niso imeli lahke poti do zmage. Proti rumeni podmornici so se mučili skoraj do zadnjih minut, šele ob koncu so z dvema goloma Antoina Griezmanna (80.) in Samuela Lina (85.) strli odpor trdoživih tekmecev. Ti so z zadetkom Gerarda Morena, ki je Oblaka premagal v 20. minuti, povedli, potem pa je izenačil Axel Witsel v sodnikovem dodatku prvega polčasa.

Villarreal pa bi lahko kaj hitro povedel z 2:0, v 28. minuti tekme je bil blizu Alexander Sorloth, a mu je zadetek preprečila čudežna obramba Jana Oblaka. Zanj je na stadionu v Madridu stiskala tudi njegova srčna izbranka, sicer srbska teniška igralka Olga Danilović.

Značke: jan-oblak, atletico