Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

ro
ro
0 29.05.2023 11:01:03

Petar Stojanović kroji boj za obstanek v serie A. Osupnil je tekmece ... (video)

Slovenski reprezentant zatresel mrežo.

Nogometaši Verone so v spopadu z Empolijem vse do 96. minute vodili z 1:0 in bili prepričani, da so osvojili bržčas odrešilne točke v boju za obstanek v serie A, toda Petar Stojanović se je s takšnim scenarijem ni strinjal. Slovenski reprezentant, ki je v igro vstopil v 77. minuti, je z desne strani prodrl v kazenski prostor ter nameril v daljši kot in žoga je ob pomoči enega od domačih branilcev končala v mreži. Gostitelji niso mogli verjeti, upravičeno so se prijemali za glavo in zadnjih 90 minut pričakujejo na 18. mestu na lestvici, ki vodi v nižji kakovostni razred, z enakim število točk kot jih ima pred njimi Spezia. Verona bo prihodnji konec tedna gostovali pri Milanu, Spezia, katere član je Tio Cipot, pri Romi.

Petar Stojanović je v tej sezoni zbral 26 ligaških nastopov, 15-krat je bil član začetne enajsterice, Empoli je na varnem 14. mestu.